Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok valóban van ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok valóban van ilyen?

Figyelt kérdés
Tetszik egyetemen egy lány. Nagyon csinos, nagyon szép, a többi haverom is ezt mondja. Nagyon kedves a többi lánnyal is, próbál ismerkedni, de a többi lány nem szeretne vele. Van olyan, hogy pusztán féltékenységből? Tényleg kiemelkedően szép, azt hiszem modellkedik is. Légyszi ne okokat gyártsatok, hogy vajon miért nem, lehet nem tudok valamiről... Az is lehet persze, de csak úgy, pusztán féltékenységből lehet, hogy nem nyitnak felé?
2012. júl. 5. 21:00
1 2
 1/12 anonim válasza:
44%
Több,mint valószínű,hogy a féltékenység miatt nem akarnak barátkozni vele.A lányoknál ez így megy!
2012. júl. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
22%

Nem létezik, hogy az évfolyamon egy lány sem barátkozik vele (Kivétel lehet az infó és a mérnöki kar. Ott lehet, hogy tényleg annyira kevés és csúnyácska a lány, hogy az a kevés pont nem akar vele barátkozni ilyen okokból.)


Az viszont egy tévhit, hogy a szép lányokra minden másik csaj irigy. Ennyire azért nem vagyunk utálatosak. :)

2012. júl. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem van ilyen. Nem nagyképűségből, de mások szerint is én is a szebb kategóriába tartozom és nem egy barátnőmtől kaptam már meg, hogy én mennyivel kapósabb, kelendőbb vagyok a fiúk körében, néhányukat zavarta ez akkor, mikor ők már nagyon vágytak egy pasira, nekem meg hiába volt kapcsolatom, még így is rám tapadtak, és nem rá. Vége is lett ezeknek a barátságoknak.

De ismerem a másik oldalt is. Van egy munkatársam, aki hasonló szint külsőre, mint én. A különbség az, hogy bár mindketten foglaltak vagyunk, ő folyamatosan incselkedik, szinte flörtöl a férfi/fiú munkatársakkal. Őszintén szólva ez engem borzasztóan zavar. Folyamatosan piszkálja a csőrömet, hogy egy hozzám hasonlóan szép lány sokkal nagyobb sikereket ér el az ottani pasiknál, míg velem alig foglalkoznak. Mondták már többen, hogy szép vagyok, de sosem ugrálnak úgy körbe, mint a másik lányt. És ez bántja az önbizalmam, hisz én sosem fogok úgy viselkedni, mint az a lány, ergo sosem fognak úgy elismerni, hiába vagyunk hasonló szinten. Az elején úgy gondoltam, a hasonlóságok miatt jó barátnők leszünk, de aztán ez meg néhány másik dolog (pl a lány arroganciája, nagyképűsége, aljassága) kiölte belőlem a jóérzést és a barátkozási szándékot. Szóval szerintem létezik ilyen. A nők folyton versengenek.

2012. júl. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
31%
Ez hol családi kapcsolat?
2012. júl. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Velem sem barátkozik sok lány...Pedig nem vagyok modell..

Egyszerűen nem jövök ki a lányokkal, általában már a bemutatkozásnál szokott lenni mindkét fél részéről valami a klevegőben. Van néhány jó barátnőm és ennyi.

2012. júl. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
45%
#3 Itt a gyakori kérdéseken majdnem az összes lány a szebb kategóriába tartozik.
2012. júl. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

3. vagyok.

Kedves 6. válaszadó... sajnálom a bizalmatlanságod, egyébként meg sok lánytól olvastam már itt, hogy nem tartja szépnek magát. Én sem vagyok nagy szám, de azért jobb vagyok az átlagnál. Ezt akár bizonyítani is tudnám.

2012. júl. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%
Mindenki tudná bizonyítani. :)
2012. júl. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat csajok!:)
2012. júl. 5. 22:38
 10/12 anonim ***** válasza:
az a nagy helyzet, hogy a rib@ancoknál már csak így megy, ha valaki szebb náluk vagy jobbnak érzik maguknál kilökik, de már az sem tetszik nekik, hogy barátságos meg ilyenek mert akkor csak úgy heccből átgázolnak rajta, pont ezért utálok lány lenni, de csak ennyi sztem egyébként a srácoknál is megy hasonló
2012. júl. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!