Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most miért várják el a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most miért várják el a lányok ezt?

Figyelt kérdés
Arra célzok, hogy a fiúk inkább válasszanak egy ronda, nekik nem tetszőt, mert csak köztük vannak jellemre kincsek, ne keressünk szép lányokat, mert akkor mi is felszínesek vagyunk és ne csodálkozzunk, ha nem találunk rendes lányokat. De mégis minden lány szép fiút keres, akkor miért kéne nekünk olyannal lennünk, akihez nem tudunk testileg vonzódni? Felőlem lehet rendes jellemre, ha olyan csúnya, hogy a farkam sem áll fel tőle.

2012. júl. 6. 11:16
1 2
 1/16 okoska31 ***** válasza:
UFF!
2012. júl. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 AvernusTriad ***** válasza:
A jellem és a külső nem kizáró tényezők. A szép külső meg mindenkinek más, tehát simán bejöhet neked valaki, aki mások szerint nem szép.
2012. júl. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Hogy 'mivan'?

Nem tudom, te milyen környezetben vagy, de az én ismeretségi körömből mindenki olyan párt választott magának aki külsőre és belsőre is tetszik neki...

2012. júl. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Látom megártott a meleg neked is. Attól, hogy valaki szép, még lehet belsőleg is rendben. Fura mi?
2012. júl. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 perfectlie ***** válasza:
11.18-as elmondott mindent,amit erre a kérdésre lehet írni.
2012. júl. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Hanariko ***** válasza:
rohadtul el vagy tévedve,jobb ha tudod...
2012. júl. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Jaj, megint kiszarta valaki a spanyol viaszt. Ne itt fröcsögj a lányokra, csak azért mert sikertelen vagy. Te meg olyan ronda vagy, hogy nem tudnak benedvesedni. Te miért várod el ezt? Pf. Kicsit sok lesz már belőled...
2012. júl. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Hetedik vagyok, még egy gondolat. Ne várd el, hogy értékeljék azt, amit Te sem értékelsz.
2012. júl. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

ma 11:25


Kösz, már így olyan hatalmas volt az önbizalmam, rombold csak te si tovább, ha ezt élvezed.

2012. júl. 6. 12:02
 10/16 anonim ***** válasza:
Nézd, nehogy azt gondold, hogy tahó vagyok. De valahogy az ilyen srácokat nem tudom már sajnálni. Az utána jövő kommentemet elolvastad? Az önsajnáltatás megy. És igen, ritka bunkó voltam. De ez mi: "Felőlem lehet rendes jellemre, ha olyan csúnya, hogy a farkam sem áll fel tőle."
2012. júl. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!