Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti lefeküdnétek vele? (LENT)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti lefeküdnétek vele? (LENT)

Figyelt kérdés
Beszéltem egy lánnyal régóta ismerem, azt mondta h lefeküdhetünk egymással. Ő is szűz, én is. Csak az a baj h mi van ha nem leszek elég jó neki? Vagy valami ilyen? 16/f ő 16/l
2012. júl. 6. 20:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ilyenen miért gondolkozol? Ha ő kérte, akkor azonnal húzd meg.
2012. júl. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Remélem nem jutunk odáig, hogy a fiúkat lassan meg kell erőszakolni. ;D


Nekem abszolút nem jönnek be a nagyszájú perverzek, de khm... mostanában picit félénkek vagytok. Túl sokat idegeskedtek külső-teljesítmény, stb miatt.


CSAK POZITÍVAN!

2012. júl. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
És ha igen?
2012. júl. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

És ezt olyan nőként írom, aki határozott, szeret irányítani, és nem jön be neki, ha a másik letámadja-irányítani akarja.


De ezzel együtt: bizony legyen egy egészséges "önbizalma" a fiúnak, merjen belevágni, ha ott a lehetőség. :)

2012. júl. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 fünof ***** válasza:

Ez rossz kérdés, mert ha elvileg szűz akkor nincs viszonyítási alapja. Amúgy nem kell parázni.

Simán lefeküdnék vele

2012. júl. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
egy szűz lánynál nem kell ezen stresszelni hogy mi van ha nem leszel elég jó neki,mivel te vagy neki az első,csak figyelj oda rá és legyél óvatos.hozzáteszem szűzen senki sem tud elég jó lenni.szexmester csak tapasztalat után lehetsz:) de ez a természetes,én is elég komolyat bénáztam elsőre,de akinek van esze az tudja hogy az első pár alkalom az ilyen.
2012. júl. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem az a probléma, hogy lefeküdni vele hanem, hogy egy az, hogy nem vagyok a legvékonyabb gyerek és van egy kis mellem, meg a másik h a méret elég lesz-e:S
2012. júl. 6. 20:32
 8/14 anonim ***** válasza:
gondolom nem látatlanban mondta hogy lefeküdne veled,szóval látta hogy nem egy nádszállegény vagy.a másik meg hogy egy szűz lánynál nem hiszem hogy előny lenne egy 20-as szerszám...szóval ne parázz ezen!:)
2012. júl. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A meretert ne aggodj, ha megvan az atlagos 17cm, bizti nem lesz gond! ;)
2012. júl. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Átlagos 17 cm?:O
2012. júl. 6. 20:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!