Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz hogy sokkal idősebb nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz hogy sokkal idősebb nők jönnek be nekem?

Figyelt kérdés
Én 17 vagyok de azok akik tetszenek és még udvarolnék is nekik (több, Kevesebb sikerrel) mind 20 felett vannak, bár volt egy 36 éves nő is aki nagyon tetszett, ő nem hiszem hogy úgy nézett rám mint én rá, de mindig megtaláltuk a közös hangot. Mindig sokat beszéltünk és azt hittem lehet valami, amikor ezt neki is mondtam, már nem is nagyon akart beszélni velem. Örökké azt kérdezem hogy miért gáz ha van köztünk 4-5 év:S talán 1 kicsit több is... az idősebb csajoknál semmi esélyem
2012. júl. 7. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:

ma már semmi sem gáz,már azért sem itélne el senki ha 66 éves nőre gerjednél 17 évesen.

csak annyi a probléma hogy ezzel szinte 0%-ra csökkented az esélyeidet a nőknél.ma már saját korosztályban is alig lehet érvényesülni,nem hogy idősebbeknél...

2012. júl. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem gáz, viszont ilyen korban szerintem még nem nagyon van esélyed. Személy szerint gyereknek tartanék még egy 17 éves srácot, legyen bármennyire komoly és érett. Ha vársz még 4-5 évet, szerintem már nem látod majd ennyire borúsan a helyzetet, és esélyed is lehet a nálad idősebbeknél. Persze lehet, hogy addigra te is változol, és a saját korosztályod is "felnő hozzád".:) Nem kell sietni, 17 évesen még bőven előtted a világ.:)
2012. júl. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 AvernusTriad ***** válasza:
Szerintem a nő szempontjából gázos, a tiédből izgalmas. De egyetértek #1-el; semmi esélyed nem lesz (csak a csoda reménye)
2012. júl. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!