Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ahelyett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ahelyett, hogy megírná valaki, hogy figyelj, bocs de többet nem szeretnék veled írni, egyszerűen nem ír vissza semmit?

Figyelt kérdés
2012. júl. 7. 20:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
mert az illető elkezdene visszakérdezgetni hogy miért nem és a válasz meg kínos lenne.. :D
2012. júl. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
egyszerűbb jó
2012. júl. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Hole Hunter ***** válasza:
100%

Mert ez nem egy kapcsolat, hnem egy írok-válaszolok helyzet.

Részéről kitárgyaltnak tekinti a problémát. Ha túl nyomulós vagy, az zavaró lehet. Üdv.

2012. júl. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Erre én is kíváncsi lennék!!..

amúgy ja egyszerűbb nekik mert nem kell magyarázni, hogy mért...

2012. júl. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ez csak szerintem nem egyenes dolog? Mi a kínos az igazságon? Én már annyiszor mondtam azt, hogy bocs, de nem, ennyi, nincs ebben semmi kínos.
2012. júl. 7. 20:05
 6/17 anonim ***** válasza:
jaj ne spirázd már túl...
2012. júl. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
itt beszéltél valakivel, vagy már tovább is mentetek pl. face vagy msn?
2012. júl. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem spirázom túl, ez a hely azért van, hogy kérdéseket tegyünk fel. Meg van szabva, hogy mit lehet kérdezni és mit nem?:) Őszintén érdekel, hogy milyen jellemvonás az, hogy még látatlanul sincs benne annyi, hogy válaszoljon. Egyébként meg nem zavar, mert legalább idoben kiderül ki milyen.
2012. júl. 7. 20:10
 9/17 A kérdező kommentje:
zóna pocok: nem ez a kérdés tárgya:) bocs
2012. júl. 7. 20:11
 10/17 anonim ***** válasza:
nem, de nem mindegy hogy hol beszéltetek... na mindegy :D
2012. júl. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!