Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy kis gondban vagyok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Evans kérdése:

Egy kis gondban vagyok! Elsősorban csajok válaszát várom!?

Figyelt kérdés

van egy csaj aki eléggé tetszik nekem bár van egy kis gond úgy kb 10 cm-es én vagyok 174 ő pedíg 184! engem nem zavar! csajok titeket zavarna ha a pasitok 10 centivel alacsonyabb nálatok van egyáltalán esélyem így?


légyszi csak értelmes válaszokat!!!



#jhx
2012. júl. 8. 02:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem zavarna. 16/L
2012. júl. 8. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Szia, engem nem zavar :) Én most 165 centi vagyok a fiúm megállt a növésben és csak 155 centi.
2012. júl. 8. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy sekélyes vagyok, de engem zavarna. Volt egy srác, kegyetlenül hajtott rám, de pont egy magas volt velem, részben ezért sem jöttem vele össze, más dolog, hogy nem is nézett ki túl jól sztem, de a lelki társam volt :) Mindenesetre nekem az olyan pasik jönnek be, akik sokkal magasabbak nálam, ez az erőt jelképezi nálam, hogy meg tud védeni, ha kell, biztonságérzetet :) 22/L
2012. júl. 8. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Abszolút nem zavarna.
2012. júl. 8. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
engem nem zavarna:)
2012. júl. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Sajnos engem is nagyon zavarna.. Szeretek felnézni a srácra, és igen, a védelemérzet is ebből fakad nálam..:/

16/L

2012. júl. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Érthető, ha még 16 éves vagy. Olyankor még az "apuka" az első számú férfi, hozzá viszonyítasz.
2012. júl. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 B25 ***** válasza:

Nos én nem az a fajta vagyok aki külsőt nézi de engem zavarna. Mert szeretném hogy a férfi azért magasabb legyen.

De én azt javaslom azért próbáld meg.

Hajrá!!!!!

2012. júl. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2012. júl. 8. 23:25
 10/10 anonim ***** válasza:

Én fiú vagyok, de engem az zavar ha a lány magasabb nálam.

Tudom a kérdésed nem erre irányult, de gondoltam leírom a saját véleményem is.

2012. júl. 9. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!