Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy "versenyezzek" egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy "versenyezzek" egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés

Van egy fiú,akibe szerelmes vagyok 9 éve,de csak barátok vagyunk,mert 8 éve az osztálytársam és még 4 évig az lesz a gimiben.Az érzéseimről nem nagyon beszéltem neki,mert elég nagymenő a városban és már sok barátnője volt.

Tudom,hogy tetszik neki egy lány és most többen mondták,hogy már én is tetszem neki,szóval mind a kettőnk bejön neki...De a másik lány szinte tökéletes:

-óvodás kora óta táncol és teniszezik,szóval 1 deka felesleg nincs rajta

-a haja mindig tökéletesen áll

-a legdivatosabb dolgokat használja mindenben(ruhák,cipők,telefonok,táskák,stb)

-mindenki ismeri

-a bőre hibátlan

-az iskolában is a legjobbak között van/volt

-kitűnően beszél olaszul és angolul

-a képeit facebookon több százan likolják



Mellette én egy senki vagyok és nem tudom,hogy mit tegyek.Tudom,hogy neki is tetszik a srác és attól félek,hogyha összejönnének,akkor ez nem olyan lenne,mint a srác eddigi kapcsolatai(pár hetesek),hanem sokáig együtt lennének,amit nem bírnék elviselni,mert mind a ketten az osztálytársaim lesznek a gimiben.



2012. jún. 30. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

1. amiket leírtál róla, klassz dolgok, de közük nincs ahhoz, hogy jó-e valakivel együtt lenni vagy sem. Sőt, aki ennyire tip-top, gyakran (de persze nem mindig) finnyás másokra, az meg nem olyan jó tulajdonság.

2. honnan tudod, hogy tartós lenne a kapcsolatuk?

3. nem kell versenyezned, ha szimpatikusabb vagy, téged választ. hadd döntse el :)

2012. jún. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 hur093 válasza:
100%

Mivel azt írtad, hogy már úgy is bejössz neki, ezért nem kell mást tenned, mint teljesen őszintének lenned, nem ismerem, de a legtöbb csávó, ha van már barátnője, akkor nem cseréli le egy másikra.

DE ez a legtöbb csávó. Hogyha tényleg csak hetekig tartó kapcsolatai voltak, akkor ő lehet, hogy nem ilyen:

ő röktön a kapcsolatai elején felviszi a bnőjét az ágyába, aztán megunja és másikra vágyik, ezért neked nem szabad az első meghívásra ugranod gondolva, h kidob, ha nem teszed, de ha tényleg figyelsz a bajaira és megbróbálsz neki segíteni és megmutatod, hogy tényleg több vagy a többi lánynál, akkor ez vmi új dolog lesz neki és többre fog tartani egy címeres ribancnál és nem fog hamar megszabadulni tőled. De azért a harmadik meghívást fogadd el, mert azt fogja gondolni, hogy soha nem leszel rá hajlandó és tényleg ki fog dobni :( remélem segíttettem.

Amúgy boccs, hogy fiúként válaszolok.

2012. júl. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne a csodára várj!

1 életeded van!

Ha most nem teszed meg akkor 70-80 évesen pedig még mindig ezen rágódsz majd,hogy:"jajj pedig milyen jó lett volna ha elmondtam volna az érzéseimet..."


Éld úgy az életed,hogy neked jó legyen!mivan ha nincs több esélyed?most kell kiélvezni a lehetőséget!:):)

2012. júl. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!