Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon fáj. Hogy tudnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon fáj. Hogy tudnám feldolgozni?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Az a helyzet, hogy az első szerelem majdnem 1 évig tartott.Szakítottam vele, mert állandóan fenyegetett mindennel, amivel kedve tartotta, és egy élő állattal próbált zsarolni, hogy megöli..szóval így ért véget. De Ő már egyből az exének írkál, hogy össze akar vele jönni megint, engem meg nem is keres..pedig közel 1 év volt?!? Annyira fáj.Olyan mintha kitépték volna a szívem :( Állandóan csak sírok és nem bírom tovább :( légyszi segítsetek :( 14/L
2012. júl. 10. 23:21
 1/5 A kérdező kommentje:
a szüleim elváltak, úgyhogy édesanyámmal élek, de Ő nem akar erről beszélni, mert azt mondja csak ideges lesz tőle.Tudja mit csinált velem a gyerek, mert már volt olyan, hogy meg is vert :S de akkor miért fáj ennyire a szakítás?:/
2012. júl. 10. 23:22
 2/5 anonim ***** válasza:

Olyan könnyű megbántani a kislányokat.

Kérdem én tőled hogy kényszerített valaki arra a kapcsolatra?

Ha nem akkor meg miért várod el hogy kisegítsenek a saját hülyeségedből?

Nem a saját hibáiból tanul a legtöbbet az ember?

2012. júl. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 KMJ ***** válasza:
Örülni kell, hogy leráztad azt az állatot és akkor már nem is fáj annyira.
2012. júl. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha szakítottál vele, örülj neki, hogy nem keres!!!!!
2012. júl. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Megvert? És te ezek után még voltál képes vele maradni? Nekem 1x mondott olyat a párom picit agresszívan, hogy vigyázz magadra mert baj lesz, fenyegetően, mire én persze szépen megbeszéltem vele, hogy nem vagyok a kutyája, hogy így beszéljen velem, és amig én megadom a tiszteletet, addig ő is adja meg. Ám ne haragudj, de nem tudom miféle lelkileg gyenge lány lehetsz te, ha hagytad hogy megverjen? Vagy inkább, hogy azok után is vele maradtál?... És egyáltalán anyukád hogy volt ezt képes hagyni? Szerintem, ha engem megverne a párom édesanyám maga verné meg, pedig nem egy verekedős, debella asszony :))) De én sem tűrném, hogy valami idióta verné a gyermekem, persze ha lenne. Szóval jobb, hogy megszabadultál tőle, úgyis csak kihasznált valószinüleg.
2012. júl. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!