Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy értessem meg vele? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy értessem meg vele? Hogy vegyem rá, hogy leszálljon a témáról?

Figyelt kérdés
A barátom 21 éves és folyamatosan azzal jön nekem, hogy szeretné, ha teherbe esnék és szülnék neki egy babát. De könyörgöm, még csak 18 vagyok. Tudom hogy nem lenne gond a lakással vagy a pénzzel, de én akkor sem szeretném, legalábbis egyenlőre biztosan nem.

2012. júl. 11. 14:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha ilyen s te nem adod meg neki amit akar akkor majd máshoz fordul.


VAGY


Csak látja, hogy felhúzhat ezzel téged és ezzel szórakozik.

2012. júl. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
szeret engem, 3 éve együtt vagyunk, csak nem értem, hogy miért akar ilyen fiatalon gyereket. és az sem elhanyagolható dolog, hogy a szüzességem 2 hete adta oda nekem
2012. júl. 11. 14:48
 3/12 anonim ***** válasza:

Mond meg neki,hogy te még nem érzed magad felkészultnek,arra,hogy gyereket szulj.

Még fiatal vagy hozzá,de te is szeretnél majd gyereket,de még nem most.

Ezt a dontést két embernek kell meghoznia,úgy,hogy mind a ketten akarják.

2012. júl. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mi van??!! Ő adta Neked a szüzességed?
2012. júl. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ülj le vele komolyan megbeszélni, ez az egy megoldás van. Ha nem érti meg és fogadja el, akkor csak rajtad áll, lehet hogy jót tenne egy kis szünet, hogy rájöjjön, hogy fontos vagy neki annyira, hogy várjon még pár évet. Sok sikert!
2012. júl. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
bocsi, elírtam, én adtam neki a szüzességem. és köszönöm a válaszokat, de szünetet nem akarok vele. tudom, hogy fontos vagyok neki, sokat várt rám, nem sokan tették volna meg egy csajért
2012. júl. 11. 14:52
 7/12 anonim ***** válasza:
39%
Igaza van a barátodnak! Nem a plázával meg a diszkóval kell foglalkozni, hanem a gyermekkel!
2012. júl. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Utolsó,te gy idióta vagy.

Senki nem modta,hogy pázázni,meg diszkózni akar.

Még nem elég érett szellemileg,és nem elég tapasztalt a gyerek szuléshez,és neveléshez.Gondolom ezért nem szeretne még gyereket.

Sokszor inkább az a baj,hogy olyanok vállalnak gyereket,akik még saját magukkal sincsenek tisztában,saját magukért sem tudják vállalni a felelosséget.

Akkor,hogyan tudnák vállalni egy másik emberért?

Azért van annyi elcseszett tini,mert még a saját szuleik sem tudnak útmutatást adni nekik az élethez,nem tudják felvilágosítani oket a világ dolgairól,hisz még ok maguk sincsenek tisztában vele.

Aztán csak szaporodnak az IQ bajnokok.


Kérdezo,ne tegyél semmi olyat,amire nem vagy felkészulve,és ne hagyd,hogy bármit is rád eroltessenek.

Éld a tinik életét,persze a kello felelosségtudattal,van még idod gyereket nevelni.

2012. júl. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
31%
Hagyd el ha nem fogja fel van jobb nála.
2012. júl. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
18 évesen még nem kell gyereket szülni főleg ha nem akarsz.
2012. júl. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!