Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy értessem meg vele? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy értessem meg vele? Hogy vegyem rá, hogy leszálljon a témáról?

Figyelt kérdés
A barátom 21 éves és folyamatosan azzal jön nekem, hogy szeretné, ha teherbe esnék és szülnék neki egy babát. De könyörgöm, még csak 18 vagyok. Tudom hogy nem lenne gond a lakással vagy a pénzzel, de én akkor sem szeretném, legalábbis egyenlőre biztosan nem.

2012. júl. 11. 14:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

nincs ebben semmi, főleg régebben is szültek 18 évesen már nők, még fiatalabban is. ezerszer normálisabb gondolkodás ez mint hogy fűvel fával, az ilyet nagyon meg kell becsülni a mai világban!

viszont előbb talán tényleg eljegyzés és házasság kéne!

2012. júl. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Majdnem egy cipőben járunk, csak némi különbséggel.

- a párom 21 én 18.

- 3 és fél éve vagyunk együtt


Mi már 3 éve élünk nemi életet veletek ellentétben.

Annyira jó, hogy a barátod már babát akar.

Nálunk fordított a helyzet, én szeretném ő pedig majd csak 2-3 év múlva :( Mikor már saját háztartásban élünk és mindent meg tud neki adni.

Pedig már most is meglenne a ház és a tőke.. de még se :(


Nagyon becsüld meg a barátod, és tedd össze a kezed, amiért egymásra találtatok.

Mert ilyen ember kevés van a világon. Akinek nem az számít, hogy diszkó, buli, pia stb... Elég komoly elhatározása van.

Nem mondom azt, hogy menjél bele és légy terhes, csak gondolkodj el. Mérlegeld magadban a helyzetet.

Miért döntött úgy a barátod, hogy már babát szeretne?

2012. júl. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!