Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a "rossz fiúk"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a "rossz fiúk" idővel megjavulnak?

Figyelt kérdés

Lehet hinni egy olyan férfinak, aki egész az egész eddigi életét mással sem töltötte, mint bulizással és csajozással? Egyik korábbi "kapcsolatát" futó, alkalmi nőjét sem vette komolyan. Félt a kötöttségektől és semmiért nem vállalta a felelősséget. Ellehet hinni, hogy közel 30 éves kora miatt, vagy talán annak hatására beleunt ebbe az életbe. Megtalálta azt a nőt, akiért érdemes megváltozni, megbecsüli és nem csalja meg?

Ti hinnétek neki?


2012. júl. 11. 15:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha azt írtad volna, hogy 20 éves, akkor igen. Így nem. Neki már kialakult az életmódja. Talán egy ideig tudna változtatni, de aztán kísértésbe esne.
2012. júl. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Sok hülye nő hisz benne,de mindegyik ráb@szik.
2012. júl. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt férfiként mondom: NEM.
2012. júl. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Persze. Ha ő akarja, akkor megváltozhat. De hogy tényleg megtörténik és tartós lesz-e, ezt még ő sem tudja szerintem.
2012. júl. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Kutyából nem lesz szalonna, én már nem hiszek a mesékbe...
2012. júl. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én kétszer hittem, mindkettő csajozós volt, és mindkettő egy ideig be is tartotta a szavát. :-DDDDDDDD
2012. júl. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 dellfil ***** válasza:
100%

Nem. nem "javulnak meg, csak egyre ravaszabbá válhatnak. Stb... stb... Az idővel fejlődnek (fejlődhetnek!) a színészi képességek, és a meggyőző erő. :DDD


dellfil

2012. júl. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy leírták: sok hülye nő elhiszi ezt, és tényleg hisz benne. Nem egy ilyen nőismerősöm volt. Volt amelyiket véresre verte a párja én mosdtattam ki a véréből, "jajsoha többé nem állok vele szóba", aztán pár nap múlva kézen fogva sétálgatnak az utcán. az ilyet nem tudom sajnálni.
2012. júl. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Sok nő belebukott már ebbe, hogy "majd miattam megváltozik"...
2012. júl. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem. Bocs, tudom, hogy nem ezt akarod hallani, de kizárt.
2012. júl. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!