Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mi a vonzó a testépítők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mi a vonzó a testépítők testében?

Figyelt kérdés
Mi az, amit szépnek, esztétikusnak találtok bennük?
2012. júl. 11. 17:26
 1/9 anonim ***** válasza:

őőőőőőőőőő mi?


a férfiak egy testépítő nőében? nemtom


én pl undorodom tőlük

2012. júl. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Testépítő nőben? Semmit se találok vonzónak. Undorítóak.
2012. júl. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
fujj
2012. júl. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Semmi. És még bronzszínűek is. Látszik külön a női mellük, meg a férfi mellük. Ami durva.
2012. júl. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

hát igen ez is valami olyasmi dolog, hogy két hülye gyökér aztmondta neked, hogy az bejön meg szexi


de attól még a többi 7 milliárd embernek még mindig a nők jönnek be nem pedig az elférfiasodott hormonzavaros lények

2012. júl. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdést! Csajok sem szeretik a testépítőket, akkor gondolod a fiúk igen? :D

Vagy nem is tudom, mire gondoltál...:O


Melegekre? Vagy elírtad? De a nők is taszítónak találják ezeket a testépítő fickókat.

2012. júl. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Lehet kivétel persze mindegyik nemnél. De a többség szerintem azért viszolyog tőlük, mert eltűnnek a nemi jellegeik. A pasiknak a pénisz, benövi az izomzat, picike lesz. Meg a sok szteroid se éppen hasznos.


Nőknél meg a mellek tűnnek el.


Egy egészséges sportosság más, mint amikor átmegy "műbe" valaki. Nem csoda, hogy egymással szoktak általában házasodni is.

2012. júl. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem kimondottan csak női testépítőkre gondoltam.

Eredetileg lányoknak címeztem a kérdést, férfi testépítőkkel, de mivel ott főként férfiak válaszoltak és majdnem sértődés volt, hogy megjelöltem egy célcsoportot a kérdésnek, kizárva ezzel egy másik csoportot, gondoltam a másik csoportot is megszólítom.

2012. júl. 11. 17:44
 9/9 anonim ***** válasza:

Én már leírtam, hogy tapasztalataim szerint akadnak, akiknek bejön, de a többség számára a testépítők nem vonzóak, akár nők, akár férfiak.


Mert csak az izomtömeg van meg, a nemi jellegek elvesznek, nem láthatóak.

És a többségnek ezek valószínűleg fontosak.


Egy sportos lány, vagy egy szépen, dekoratívan izmos, feszes testű fiú sokaknak bejöhet. De a testépítők már más kategória. :)

2012. júl. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!