Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lányok, mi a vonzó a testépítő...

Lányok, mi a vonzó a testépítők testében?

Figyelt kérdés

Gondolok itt a hatalmas, dudoros combokra, karokra. Vagy a kis péniszre, a púpos vállra, kilátszó erekre.

[link]


2012. júl. 9. 07:33
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
25%

Te egy igazi hülye vagy, az nem dudoros, hanem ki van dolgozva.

A farka meg átlagos, csak a nagy izmokhoz képest kicsi.

Szeretnél te így kinézni-_-"

2012. júl. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem abszolút semmi. Oké, legyen izmos egy fiú, inkább, mint hájas, de ez, amit linkeltél, már undorító. 18/L
2012. júl. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
28%
Nos tudom kérdésre nem illik kérdéssel válaszolni de te kérnél egy pofont töle? Sztem! Egyébként a nökben is dolgozik az állati ösztön és egy jol fejlett izomzatu férfitöl nagyobb biztonságot remélhetnek már csak a megjelenés és a fizikai testfelépités miatt is mint egy vinyoga csontkukactol! Hiába ez ellen ágálni ez az evolucio során belekódólodott a nőkbe!
2012. júl. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
46%

Jha és az nem pupós váll hanem jol fejlet csuklyás izom! És én nem leszolnám hanem elismerném mert nem kevés meló van abba a testbe! scak kár hogy valószinüleg kokszos!


3-as voltam. 27/F

2012. júl. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok. Bocsi, fiúk, de a kérdés így kezdődik: "Lányok, ..." Ne döntsétek már el helyettünk, hogy nekünk mi kell, hogy tetsszen. Elhiszem, hogy sok munka van benne, de az még nem garancia arra, hogy jó is, amit csináltok. Személy szerint én betegesnek tartom. Lehet, hogy van, akinek tetszik, hajrá, találjátok meg őket, legyetek boldogok, én maradok a "véznáknál", és majd rettegek, hogy nem tud megvédeni :/
2012. júl. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 A kérdező kommentje:

Először is merem remélni, hogy nem kapnék egy pofont tőle, mert meg lenne a véleményem arról a 130kilós férfiről, aki megüt egy 65kilós lányt. Másfelől valószínűleg kinézni sem szeretnék így, mert a testépítő nők még ennél is taszítóbbak.

Azt pedig nem vonom kétségbe, hogy sok a munka ebben a testben, de az nem változtat a tényen, hogy számomra inkább taszító, mint vonzó.

2012. júl. 9. 08:01
 7/57 anonim ***** válasza:
Nos csak egy kérdés a vézna loverhez! Egy strandon melyiket választanád? [link]
2012. júl. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 Smartguy86 ***** válasza:
29%

Van különbség az elhivatott testépítő és a naturál között! Ezt kéne már felfogni a picsogó csajoknak...


Bezzeg ha valaki így néz ki,egyből meg a nyálcsorgatás, pedig ez is testépítés eredménye:

[link]


Na ez a különbség a naturál és a versenyző testépítő között. És megjegyzem: SENKI NINCS NAPI 24 ÓRÁBAN BEDURRANVA!!!! Ezt fogjátok már fel. Amit te a fotón látsz, az egy feledzett, bedurrantott izomzat. Hétköznapokon vagy az utcán összefutnál egy testépítővel, annyit látnál belőle, hogy mackósabb. A sportos férfiak meg még csak nem is mackósak, csak szimplán ki vannak dolgozva rendesen.

2012. júl. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
89%
a nők kb épp annyi hányada szereti a kigyúrt menőmanókat, mint a kövéreket. a nők többsége az egészséges pasikra bukik, nemis a csontkukacra, meg nem a izomkolosszusokra, rendes, egészséges testalkat.
2012. júl. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 A kérdező kommentje:

Én csak azt látom, hogy ez aki a képen van, vagy akik az ilyen újságokban vannak, undorítóak.

Arról nem beszélve, hogy talán egy izmos felsőtest még vonzó, de amikor a combja is ilyen "dagadt" valakinek, az elég érdekes. Elképzelni nem tudom, hogy lehet normálisan járni olyan combokkal.

2012. júl. 9. 08:14
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!