Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nekem nem jönnek be annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nekem nem jönnek be annyira a szupermodell nők, akkor bennem van a hiba?

Figyelt kérdés
pl Victoria's Secret modellek. Sudár, szép nők, de nekem olyan félelmetesek. Egy átlagos testü hipster lány felé sokkal több vonzalmat érzek. Most akkor bennem van a hiba?
2012. júl. 12. 13:31
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó előtti.Ezért a magyar nőkről is tudok regélni,iszonyat dagadtak vagytok,tisztelet a kivételnek.Mutass nekem olyan csajt aki formás,feszes,csinos,kőkemény a segge és löttyedt a narancsbőrtől?Ugye,hogy kevés van?Sajnos a magyar csajok borzasztó híznak mint egy d.... :O
2012. júl. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
0%

És nem löttyedt a narancsbőrtől akart lenni.


Én azt látom,hogy mi pasik általában jobban adunk magunkra,menj csak ki a strandra többen vagyunk izmos jó pasik mint fitneszes csajok.A csajok 90%-a nagymama bikinivel hatalmas p_csával :O

2012. júl. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Egyébként hozzátenném, hogy tegnap mutogattak valami pasit a tv-ben (vagy tegnap előtt?), hogy ő fociról váltott modellkedésre és hogy felkapták, mennyi munkája lett.

Biztosan jól néz ki VALAKINEK, de nekem előbb jutott eszembe róla egy rossz b*zi, ahogy ott pózolgatott, mint egy görög adonisz. Szóval nem hinném, hogy egyedül vagy az ízléseddel, a modell pasik jó része nekem abszolút nem jön be. A lányok meg iszonyat magasak, vékonyak és fogalmazzunk úgy smink nélkül furák... Nem mondanám mindegyiket egy természetes szépségnek. Ettől függetlenül ha valakinek ez tetszik, tetsszen, nekem aztán mindegy. Én elvagyok a magam kis világában, átlagos nőként, átlagos férfiakkal körülvéve, egy teljesen átlagos külsejű párral és így is baromira boldog vagyok! Sosem fordult meg a fejemben, hogy nem vagyok normális, mert nekem nem a csőnacis szépfiúk, vagy fültágítós fenegyerekek jönnek be és nem is a tökéletes arcú modell srácok. Neked sem kéne ezt túllihegni!

2012. júl. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 Antimod ***** válasza:

"a strandra többen vagyunk izmos jó pasik mint fitneszes csajok"


Nem lóverseny, az ízlések pedig különböznek.

2012. júl. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
hát az én testalkatom átlagos, de nem férfias, ezért pl szexpartnerkeresön SENKI sem ir vissza. Küldök nekik egészalakos képet, meg pofárol, de semmi válasz. Pedig nem vagoyk gyógyegér, és nem facepalm kiváltó levelet irok, mint a többi csekély értelmü fószer. Kirpobáltam, regeltem egy nöi adatlapot, és SZÁNALMASAKAT irnak a fiuk.
2012. júl. 12. 14:27
 16/23 anonim ***** válasza:
Talán mert egy értelmes, valamire való csaj nem szexpartnert keres. Rám lehet mondani, hogy ronda vagyok, narancsbőrös a seggem, vagy dagadt... Nem tartom magamat annak, de közel sem vagyok tökéletes és ha ez valakinek szúrja a szemét, akkor sajnálom. Pasik közül sem tökéletes mindenki, pláne nem úgy, hogy ahány ember annyi ízlés. Valahogy még is megtaláltam a páromat és tökéletes társai, illetve szexpartnerei vagyunk egymásnak. Nekem ő úgy a tökéletes ahogy van, ez ilyen egyszerű. Ne szidjuk már össze-vissza az ellenkező nemet könyörgöm!
2012. júl. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

az a helyzet, hogyha még szexre sem kellesz senkinek, akkor mire fel kaparnál párkapcsolatért?


Ha vonzó lennél, akkor kellenél sok embernek sexuálisan, és igazán választás lenne, hogy valakivel párkapcsolatra lépsz. De ha azért vagy társkapcsoaltban, mert épp akadt egy ember aki elvisel és kefél veled, vagy esetleg egymás nyomorát kölcsönösen csökkentitek, és lesz egy silány kapcsoalt, na akkor melyik a jobb?


én ugy vagyok vele, hogy kétféle ember van:


aki csalja a párját meg aki nem csalja, mert a kutyának se kell.

2012. júl. 12. 14:39
 18/23 anonim ***** válasza:
Milyen strandra jártok ti, én mindig csak 50 kiló vasággyal együtt típusú pasikat látok a strandokon.
2012. júl. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
és az nem jó?
2012. júl. 12. 15:57
 20/23 anonim ***** válasza:
Szerintem egy normális lány és hangsúlyozom hogy normális, nem fog addig lefeküdni veled, amíg semmiféle érzése nincs feléd. Ha neked az az életcélod, hogy szexpartner keresőkön éld az életed ám legyen, én ebbe egészen biztosan nem fogok beleszólni, de egyáltalán nem értek egyet a nézeteiddel.
2012. júl. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!