Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nekem nem jönnek be annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nekem nem jönnek be annyira a szupermodell nők, akkor bennem van a hiba?

Figyelt kérdés
pl Victoria's Secret modellek. Sudár, szép nők, de nekem olyan félelmetesek. Egy átlagos testü hipster lány felé sokkal több vonzalmat érzek. Most akkor bennem van a hiba?
2012. júl. 12. 13:31
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
azért vagyok sexpartnerkeresön, mert egy lánynak sem kellek.
2012. júl. 12. 16:31
 22/23 anonim ***** válasza:
Itt írta valaki, hogy a magyar csajok dagadtak...Jézusom...melyik Magyarországon jártál te szerencsétlen? Mindenhol csak vékony gyönyörű lányokat látok...van dagadt is, de csak kevés! külföldön minden nő hájas, miről beszélsz te nagyon csöves!
2012. júl. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
én mindenhol sminkelt, nagyon csinos vékony lányokat látok, ja persze nyugati határnál lakom, nem tudom, mennyire általános.
2012. júl. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!