Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Pasit szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Pasit szeretnék szívatni! +csináljam vele hogy szexelek vele (szedek fogitabit) utána egy kismama ismerősömet kérem csináljon egy pozitív terhességi tesztet és azzal megszívatni hogy teherbe estem és abortuszra kell hogy menjek! Szerintetek?

Figyelt kérdés
Lényegébe az van hogy eleinte a sráccal remekül kijöttünk, találkoztunk, udvarolgatott, stb. ("az" nem volt) de elkezdett egy ideje eltünedezni,kifogásokaat keresni (pl. h nem ér rá, stb), Én kértem h legyen őszinte velem, de egy aljas dög.. most azon gondolkozok h rávegyem Őt arra h lefeküdjünk (abba csak benne lenne) és Én szedek gyógyszert, de a legkeményebb kicseszés lenne vele ha pozitív tesztet csináltatnék egy terhes ismerősömmel és eljátszom vele h abortuszra kell h menjek és fizesse ki a felét. Utána Én is eltűnök.. Szerintetek? Csajok, csinált már valamelyikőtök ilyet?

2012. júl. 12. 14:05
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
61%
Mikor várakoztok a rendelőben az abortuszra kezd el mondani , " El kell mondanom valami , nem vok terhes , ja és kapjˆ d be "
2012. júl. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 A kérdező kommentje:

# 10/21 ma 14:19

Én ugyérzem h igen..Jókat elbeszélgettünk, Én csak annyit vártam el tőle h legyen mindig őszinte velem, meg ne vágjon át.. a zenékről kezdve a munkán át, a magánéletig bármiről el tudtunk beszélgetni (ja és még csúnya se vagyok).. még azt se vártam el h meghivjon mindenre, az elején tök lelkes volt h kapcsolatot szeretne, stb a vége felé fajultak el a dolgok, mikor kezdett eltünedezni, kifogást keresni..

2012. júl. 12. 14:48
 23/62 Zsocca ***** válasza:
100%
Szerintem bölcsen tette hogy elhagyott téged mert ahogy elnézem egy szemét ribanc vagy a szó legszorosabb értelmében és ha megcsinálod vele remélem utána úgy el ver hogy többet egyetlen pasinak sem fogsz majd kelleni és meg is érdemelnéd !!!!
2012. júl. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 A kérdező kommentje:

Zsocca válasza:


Szerintem bölcsen tette hogy elhagyott téged mert ahogy elnézem egy szemét ribanc vagy a szó legszorosabb értelmében és ha megcsinálod vele remélem utána úgy el ver hogy többet egyetlen pasinak sem fogsz majd kelleni és meg is érdemelnéd !!!!



Zsocca kedves NEM ismersz, a helyzetet sem ismered.......

Sose bántottam meg őt, jókat elbeszélgettünk (bár azt tudni kell rólam h ami a szivemen az a számon) 5 barátom volt, és ebből csak 2-vel feküdtem le.. És ez Neked ribancság?

Téged alázott már meg nő?

2012. júl. 12. 14:51
 25/62 anonim ***** válasza:

ez nagyon hülye vicc.

bár lehet ő is jobban meggondolná legközelebb h csak úgy ágyba bújjon akárkivel egy alkalmi kapcsoaltra

2012. júl. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim ***** válasza:
88%
végülis azért sértődtél meg hisztikirűálynő mert leszar a fickó?:DDD hát ezvan a kis önbecsülésednek biztos nem esik jo lde ahogy leirtad probálkozott meg minden gondolom nem tudtad neki nyujtani amit akart vagy jött egy jobb nő és lesz*r ennyi:DD ez van ezért nem ő a hibás. csak ba*ssza a kis önbecsülésedet
2012. júl. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 anonim ***** válasza:
81%
Egyáltalán hogy juthat ilyen valakinek az eszébe? Te belegondoltál abba, hogy mire készülsz? Nem vagy normális.
2012. júl. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 anonim ***** válasza:
92%

A kérdésedből világosan leszűrhető a jellemed. Nem csak, hogy bosszút akarsz állni a semmiért, de a lehető legaljasabb módot választod. Ki a francnak kellene egy ilyen hulladék nő? Szép lehetsz, de hogy egy végtelenül ostoba, épp ezért nagyon sértődékeny hisztigép vagy, az biztos. Csináld csak meg, remélem, úgy elver utána, hogy a fosodban hemperegsz egy hétig. Sosem bántottam nőt, de ezért simán megtenném.

Fogd fel, hogy nem kellettél neki, mert megismert. Erről csak te tehetsz. Nézz magadba, olvasd el a saját kérdésed, talán rájössz, mi lehet a baj. Szerintem téged még az édesanyád is elkerül...

2012. júl. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim ***** válasza:
89%
"Kedves" kérdező! Ha ezt megcsinálod, a pasinál 1000x aljasabb dög leszel...
2012. júl. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:
100%
Miert nem elegendo az a megoldas, hogy a sracot gondolatban berakod a "bunko" kategoriaba, majd emelt fovel, egyenes gerinccel tovabblepsz es ismerkedesz rendesebb fiukkal?!
2012. júl. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!