Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Pasit szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Pasit szeretnék szívatni! +csináljam vele hogy szexelek vele (szedek fogitabit) utána egy kismama ismerősömet kérem csináljon egy pozitív terhességi tesztet és azzal megszívatni hogy teherbe estem és abortuszra kell hogy menjek! Szerintetek?

Figyelt kérdés
Lényegébe az van hogy eleinte a sráccal remekül kijöttünk, találkoztunk, udvarolgatott, stb. ("az" nem volt) de elkezdett egy ideje eltünedezni,kifogásokaat keresni (pl. h nem ér rá, stb), Én kértem h legyen őszinte velem, de egy aljas dög.. most azon gondolkozok h rávegyem Őt arra h lefeküdjünk (abba csak benne lenne) és Én szedek gyógyszert, de a legkeményebb kicseszés lenne vele ha pozitív tesztet csináltatnék egy terhes ismerősömmel és eljátszom vele h abortuszra kell h menjek és fizesse ki a felét. Utána Én is eltűnök.. Szerintetek? Csajok, csinált már valamelyikőtök ilyet?

2012. júl. 12. 14:05
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 Linda Wandana Dana ***** válasza:
ha azt akarod hogy eltünjön csinald meg ,de amugy a fogamzas tab. se szazszazalek
2012. júl. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 anonim ***** válasza:
utolsó te hogy lehetsz ennyire szerencsétlen? nem loátod az előted érkezett komentet hogy csak hirtelen felindulásból jött a kérdés és már nyugodtan megbeszélik? mi van a szemed helyén, bab?
2012. júl. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim ***** válasza:
52%

Nőként mondom azt, hogy egy ostoba p*csa vagy.

Jézusom...

L/25

2012. júl. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:
Tényleg nagy hülyeséget akart csinálni a kérdező, de már megbeszélték a sráccal... nem kell még most is ócsárolni
2012. júl. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim ***** válasza:

Igen, igazat adok, már megbeszélték, nem kell oltogatni tovább!


Kérdező!

Legközelebb viszont alaposan gondold át ezeket a dolgokat! Örülök, hogy rájöttél, ez a szivatás nem lett volna fer dolog.

2012. júl. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 A kérdező kommentje:
Hát, nem nem kell oltogatni.. Igazatok volt, de akinek ezekután is szar/szemét "ember" vagyok az olvasson visszáb.. Még csak levélbe beszéltük meg a sráccal adunk pár napot mig lecsillapodunk, ennyi.. vagy nem illünk össze.. de akkor se szeretnék k...va anyázva elválni, inkább az a gáz Velem h hirtelen haragú vagyok rettentően, és ezt a kérdést is emiatt tettem fel, ha már itt lehet névtelenül irni (de igy könnyű)
2012. júl. 14. 15:53
 57/62 A kérdező kommentje:
Amugy kérdést h lehet törölni??
2012. júl. 14. 15:55
 58/62 anonim ***** válasza:

olvasgatta a hozzászólásokat...

láttam, hogy már megbeszéltétek de azért hozzászólok a kérdésedhez ha szabad.


Igazából szabad és elfajult világban élünk sajnos.

Ha megtetted volna azt, amit leírtál, magadat minősítetted volna. Ha ilyes fajta dolgok jutnak legközelebb eszedbe, akkor mindig gondolj bele a következményekbe. Talán mindenki rólad fog beszélni... vagy egy pont pont pontnak fognak tartani...

Nem kioktatni szeretnélek, nehogy annak vedd, csak egy tanács.

Mint ahogy a kimondott szónak is súlya van így az is rajtad maradt volna egy életre amit szerettél volna tenni.

2012. júl. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 A kérdező kommentje:

# 58/58 07-18 17:32

Neem nem baj h hozzá szóltál.. amiket irtak megfogadtam átgondoltam.. akik mint jótanácsként irtak, ill. hallgattam a lelkiismeretemre.......... Igy is van épp elég bajom szingliként nemhogy még fokozzam is :D

2012. júl. 21. 16:01
 60/62 anonim ***** válasza:
49%
Aljas dög de azért lefeküdnél vele egy ilyen hülyeség miatt? -.- nem vagy normális
2012. júl. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!