Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek végleg szakítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek végleg szakítani akar?

Figyelt kérdés

16 vagyok a barátom 18 két és fél hónapja vagyunk együtt nagyon szeretem és eddig ő is azt mondta hogy nagyon szeret mert az eddigi barátnőit nagyon gyorsan megunta engem viszont nem. De akkor mégis.....

Minden vasárnap kezdődött.. Kicsit szarul esett hogy az utóbbi időben elhanyagolt és vasárnap délután írtam neki egy sms-t hogy mikor tudna feljönni fb-ra mert nagyon szarul vagyok és beszélni szeretnék.. azt mondta olyan 22:30 körül fent lesz de megoldjuk akármi is a baj.. erre azt írtam neki hogy rossz előérzetem van és azt válaszolta hogy miért jövök ezzel hiszen ő szeret engem.. kicsit megnyugottam.. fel is jött időben elkezdtünk beszélgetni minden jól ment ő mégse kérdezett rá arra hogy mi volt baj.. én meg leírtam neki szépen nyugottan hogy kicsit szarul esik hogy mostanában nem ír nekem meg semmi és örülnék ha kicsit többet tudna velem foglalkozni.. tényleg szépen írtam le nem estem neki nem haragból írtam nem volt semmi.. erre ő annyit válaszolt hogy hétfőn úgyis megyek hozzá akkor majd elválik.. nem értettem miért írta ezt ezért rákérdeztem hogy szakítani akar? először azt mondta hogy nem de egy negyed óra múlva mégis azt írta hogy az lenne a legjobb mert nem akarja hogy szenvedjek és ő meg nem tud velem foglalkozni annyit mint amennyit én szeretném mert ő dolgozik. Valahogy aztán csak nem lett vége hanem abban maradtunk hogyha hétfőn megyek megbeszéljük.. átmentem megbeszéltük. megkérdeztem hogy akkor mit várhatok el tőle és ő el is mondta. Azt mondta nagyon szeret engem és nem azért mondta ő se hogy szakítsunk de még sem értettem hogy akkor miért erőltette előző este ennyire. Hétfőn minden jól ment elsétáltunk egyik haverjához tök jól éreztük magunkat ugyanúgy viselkedett mint azelőtt. Aztán kedden beszéltünk fb-on ott is minden rendben volt.. Szerdán kiutazott Bécsbe dolgozni. Megígérte hogy ír egy sms-t ha elindul a vonat meg akkor is ha megérkezik.. azonban sms-t nem kaptam, én írtam neki és arra válaszolt.. Csütörtökön tudtunk beszélni fb-on ott is minden rendben volt ugyanúgy becézgetett meg azt írta hogy szeret meg imád. Én meg ma délelőtt írtam neki egy kisebb szöveget azt amit hétfőn nem bírtam elmondani.. leírtam hogy leállok a hisztikkel meg nem szeretném ha azt érezné hogy magamhoz láncolom.. írtam hogy szeretem meg nem akarom elveszíteni. Erre annyit írt vissza hogy jólvan életem ha vasárnap megyek megbeszéljük.. utána mennie kellett azt mondta fél óra múlva visszajön már két órája várok rá és nem tudom hogy mi van.. most szakítani fog velem vagy csak én reagálom túl a helyzetet? állítólag szeret engem de félek hogy már megunt. nem tudom mit csináljak.


2012. júl. 13. 22:31
 1/6 Tréfarépa ***** válasza:
te egy kicsit hülye vagy ... nem is olvastam végig, elég volt az eleje. fél hónap és nem unt meg ... hihetetlen. Ti lesztek az új Justin Bieber és Selena Gomez ... hogy mi a helyzet? kis hülye vagy :D az a baj
2012. júl. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazából az KÉT és fél hónap.. és úgy kezdte hogy neki nincsenek hosszú kapcsolatai mert egy hét vagy egy hónap után megunja a barátnőit.
2012. júl. 13. 22:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Na, az a helyzet, hogy nem szeret, nem is szeretett és nem is fog! Valamire használt téged a srác, de már megunt, 18 évesen általában nem vágynak túl komoly hosszútávú kapcsolatra. Szeretik próbálgatni magukat a lányoknál "tanulnak". Neked sem ártana, mert lövésed sincs a pasikról. Még azt is elérte, hogyha kinyitod a szádat, előre kérj elnézést. Röhej. Tényleg nem látod, hogy sakkban tart a srác téged? Te meg mint a jó pincsikutya. Inkább írd meg neki facebook-on, hogy szórakozzon az anyjával!
2012. júl. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igazából kicsit nehéz elhinni hogy nem is szerett ugyanis volt már olyan hogy könyörgött azért hogy mondjam el min változtasson mert nem akar elveszíteni engem.. és olyanis hogy azt kérdezte hogy mivel tudja jobban elhitetni hogy szeret.

lehet hogy igazad van.. ő az első 'komolyabb' kapcsolatom márha lehet egy két hónaposat annak mondani.

2012. júl. 13. 22:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Tudod, a fiúk BÁRMIRE képesek a szexért! Jó legyen, mondjuk szeretett, de ha még mindig szeretne, nem így bánna veled. Ne hagyd magad megalázni, különben véged. Méltóság kicsilány, MÉLTÓSÁG! Sok sikert egy rendes fiú megtalálásához
2012. júl. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tényleg nem szeret, de ha annyira biztos vagy benne hogy nem verne át, akkor is valószínűleg ő sincs ezzel tisztában. De nem szeret. Tudom mert voltam hasonló helyzetben..ha gondolod próbálozhattok még. Szakíts vele,ha küzd érted annyira amennyire az elvárható akkor tehettek még egy próbát de most tényleg dróton rángat. Te mindig vele vagy elfoglalva, ő pedig ha épp ráér foglalkozik veled. Hát hogyne.
2012. júl. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!