Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagylányok, hölgyemények!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

AvernusTriad kérdése:

Nagylányok, hölgyemények! Hogy viszonyultok hozzá?

Figyelt kérdés

Már milliószor feltették a kérdést, hogy milyen jellemű srácokat/férfiakat favorizáltok, és gyakran ott szerepelt a kedves szó, és furdalja valami az oldalam...

Szóval: Mi a véleményetek arról, ha a srác/férfi alapvetően mogorva természet? Ezt nem úgy értem, hogy mindig és mindenkor, csak az alap természete. (A négy fal között már nem annyira :))



2012. júl. 14. 23:24
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
ez 1 érdekes kérdés. követem
2012. júl. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Zord kûlsõ,meleg szívet takar.Ismerek ilyen férfit elmebaj a munkahelyén de otthon már teljesen más.Kis házitündér.Szóval eggy az amit a kûlvilág fele mutat és más amikor elõjön a valódi énje.Nem könnyû eggy ilyen természetü emberkével ellenni,de mindenki megtalállja a saját boldogságát így szerintem õk is.
2012. júl. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
71%

Ez egy nehéz kérdés! Mert a fontos lehet hogy az lenne egyes nőknek hogy a pasi velük legyen kedves . De (szerintem) ln ilyen sráccal nem kezdenék. Mert nekem fontos lenne hogy a családommal és a barátaimmal sem legyen bunkó. Mert ha a szeretteimmel mogorva ott már édes kevés hogy velem kedves!

...Szerintem

2012. júl. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Hát, azok nem vonzóak. Mármint nekem rögtön vonzóbb egy olyan pasi aki humoros, meg kedves ugye.

Jó persze amúgy lehet mogorva is alapjában véve, ha velem nem az. Meg mi az hogy mogorva? kb-ra.

2012. júl. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Ha átmegy rossz öregúrba, azt már annyira nem szeretem, de egy ilyen jellemben (általában) megvannak azok a dolgok is, amit nagyon szeretek - erős és határozott, önálló véleménnyel. (sok harcművész ilyen pl.)
2012. júl. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy mogorva? Antiszoc, bunko?

18L

2012. júl. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Azért félreértés ne essék: nem bunkó, csak mogorva. Ettől még megvan a gyengéd oldala is. A négy fal közöttet pedig nem úgy értettem, hogy csak a partnerével, hanem szűk környezetével.
2012. júl. 14. 23:40
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Hátrány az együttélésben, de nem perdöntő.

Én extrovertált, barátságos vagyok, és sokat jelent, ha a fiúval együtt tudunk társasági életet élni, idegennek barátkozni, stb, az nekem hatalmas élvezet.

És közben büszke vagyok rá - távollétemkor is -, hogy milyen nagyszerű kedvesem van, hogy így szeretik az emberek, ilyen melegszívű.

2012. júl. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Hosszú távon zavarna szerintem. Én sem vagyok egy bájolgós típus, de nem fér össze azzal amilyen szeretnék lenni. Nyitottság pozitív. :)
2012. júl. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Márminthogy "madarat tolláról", és ezért a távollétembeni viselkedésével is az én jóhíremet viszi. Ha érted.
2012. júl. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!