Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak még magammal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak még magammal, hogy lehessen barátnőm?

Figyelt kérdés

Átlagosan nézek ki (bár vannak olyan elvetemültek, akik szerint helyes vagyok), rendszeresen járok sportolni, dolgozok és tanulok mellette.


Belsőleg is érezhetően sokat fejlődtem 1 év alatt. (Sokkal jobban elfogadom magam stb.) És továbbra sem hanyagolom el a lélek fejlesztését.


De azt látom, hogy ugyanannyi sikerem van a lányoknál mint pár éve, amikor még nagyon alacsony volt az önértékelésem és emiatt gyakran depis voltam.


Mit tehetnék még, hogy egy nő rám is férfiként/párjaként tudjon tekinteni?

Bármilyen ötletet szívesen veszek.


24/F


2012. júl. 15. 08:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Azokra tudok férfiként tekinteni,akik kimértek,nyugalmat árasztanak és a szemükben látom,h igazi nőnek tart.
2012. júl. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Első voltam.20l. Egyébként én cserfes vagyok,ezért szeretem a halkan,szexin beszélő férfiakat.
2012. júl. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

hogy ismerkedsz és hány nőnél próbálkoztál?

lehet pont azt a 2-3 csajt szólítottad le akiknek tényleg nem vagy az esete

2012. júl. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

mivel mostanában nincs alkalmam ismerkedni személyesen, így a netes ismerkedést választottam.


volt olyan lány, akivel már meg volt beszélve a randi és azt mondta vissza. (látott rólam képet még mielőtt a randit megbeszéltük volna)


aztán néha előfordulnak olyan nők, akikkel lehetne valami, de nem hinném hogy egy 30 éves nő komoly kapcsolatot szeretne velem, nekem pedig arra van szükségem.


különben elég nyugodt típus vagyok. de gondolom ez az elvárás, ami neked van egyedi lehet a lányoknál.

2012. júl. 15. 08:38
 5/18 A kérdező kommentje:
az utolsó bekezdés az elsőnek ment a többi a harmadiknak...
2012. júl. 15. 08:40
 6/18 anonim ***** válasza:
Ne legyél gyámoltalan, viselkedj vagányabban rámenősebben.
2012. júl. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Hát figyelj,lehet,h a netes dolgaiddal van baj.én sem szeretek így ismerkedő pasival talizni.busz?vonat?ahol sportolsz?sulid?
2012. júl. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Nem érzem magam gyámoltalannak. Igaz nem vagyok olyan kis nagy dumás komisz.


Ki tudnád fejteni bővebben?

2012. júl. 15. 08:56
 9/18 A kérdező kommentje:

7: de akkor az illető miért neten ismerkedik?


más: miért nem kedveled a neten ismerkedő pasikat?

2012. júl. 15. 08:57
 10/18 anonim ***** válasza:

Én is azt gondolom, hogy a netes ismerkedést tekintsd inkább csak egy mellékvágánynak! Próbálkozz többet személyesen, igenis szakíts rá időt, mert még ha nem is jön össze semmi, tapasztalatszerzésnek, "gyakorlásnak" az is jobb, mint a net, mert személyes, tekintsd ezt is egyfajta lelki fejlődésként!

Vagy csak kezdeményezz beszélgetést bármilyen lánnyal, nem feltétlenül azzal, aki tetszik, mert akkor lámpalázas lehetsz.

2012. júl. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!