Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak még magammal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak még magammal, hogy lehessen barátnőm?

Figyelt kérdés

Átlagosan nézek ki (bár vannak olyan elvetemültek, akik szerint helyes vagyok), rendszeresen járok sportolni, dolgozok és tanulok mellette.


Belsőleg is érezhetően sokat fejlődtem 1 év alatt. (Sokkal jobban elfogadom magam stb.) És továbbra sem hanyagolom el a lélek fejlesztését.


De azt látom, hogy ugyanannyi sikerem van a lányoknál mint pár éve, amikor még nagyon alacsony volt az önértékelésem és emiatt gyakran depis voltam.


Mit tehetnék még, hogy egy nő rám is férfiként/párjaként tudjon tekinteni?

Bármilyen ötletet szívesen veszek.


24/F


2012. júl. 15. 08:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
exem olyan csúnya...nincs rá szó.a stílusába,hangjába, mozdulataiba szerettem bele.neten ez nem jön át.ha neten ír elküldtem vna
2012. júl. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Haver, ne ide járj nyavalyogni, menj el diszkóba oszt hajrá, csak semmi szorongásnak ne engedj, amint gondolsz valamire, tedd is meg, ne habozz. Az elején nekem is voltak ilyen problémáim, de nem hagytam magam, nem akartam papucs maradni! Menj el szórakozni, és azokkal ellentétben, akik sörrel a kezükben dülöngélnek a sarokban kezdj el táncolni, ismerkedj, elején férfiakkal, azaz haverkodj, aztán később, meglátod kik a szingli csajok, és menj oda nyiss, táncolj, - szem kontaktus - és aztán meghívhatod a csajokat valamire, találd fel magad!
2012. júl. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ha átlagosan nézel ki, csak a csúnya lányoknál van esélyed. Minden lánynak legalább egy kategóriával jobb kell saját magánál. Ha csúnya lányoknál is próbálkoztál, és ők is elhajtottak, akkor viszont te is csúnya vagy, és csak pénzzel van esélyed barátnőt fogni.
2012. júl. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Heiszenberger Márta válasza:

Szerintem meg véletlenül se menjél diszkóba,nem hiszem hogy az a Te közeged.

Ott ismerkedjél,ahol jól érzed magad és olyan témával hódíts,amiben otthon vagy.

De talán jobb lenne,ha mindezek előtt még inkább gyakorlatoznál egy kicsit.Mondjuk lányrokonnal,barát párjával,hogy az első hibáktól és csalódásoktól megkíméljenek.Mert szerintem,ha ezeket élesben kapnád,akkor az önértékelésed újra zuhanórepülésbe kezdene.

2012. júl. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Vegyél BMW-t, nemszámít a kora csak csillogjon :-)
2012. júl. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

14: tudok beszélgetni lányokkal. Nem jövök zavarba, és még csak nem is dadogok előttük :(

nem ezzel van a baj. Csak örülnék ha lennének olyanok, akik lehetőséget adnának mondjuk egy randira.

2012. júl. 15. 13:36
 17/18 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Szerintem ne neten próbálkozz... Facebook helyett menj inkább sétálni, vagy nem tudom... Ha van kutyád sétáltasd meg, vagy ilyesmi... És amúgy a lányoknál általában nem a külső a lényeg. A kisugárzás viszont nagyon fontos. Fontos, hogy magabiztos légy és ne jöjj könnyen zavarba. És hát pont ezért... Az egyéniséget nem jön át az interneten...


SOK SZERENCSÉT! :)

2012. júl. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Utolsó, te biztosan lány vagy, különben tudnád, h igenis a külső a lényeg a lányoknak. Egy csúnya srác ha meggebed se kell senkinek, egy jóképűnek viszont azt is elnézik, ha bunkó és sötét.

Kisugárzás pedig nem létezik.

2012. júl. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!