Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legtöbb lánynak a páwa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb lánynak a páwa stílusú fiúk jönnek be?

Figyelt kérdés

2012. júl. 15. 13:20
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Kedves 4#-es. Csak hogy ne éljünk tévedésben azt a pasit aki sokat ad a külsejére, nagyon figyel az összes részletre magával kapcsolatban úgy hívják metroszexuális. Nem pedig egy fácánféléről nevezték el... :D
2012. júl. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:

Szóval a páwa a menő. Ezek után nem tart vissza semmi, hogy EMOs legyek! Éljeeen!:D

19/F

2012. júl. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

Nem 4-es vagyok. Viszont szerintem nem az elnevezés a fontos. És ha "páwa"? Mi a gond azzal?


Nekem speciel az igazi páwa jut eszembe, ahol mint tudjuk, a hím a díszesebb. Mégsem "homokos".


És egyáltalán nem érzem negatívnak a szó használatát, de felőlem metroszexuális is lehet, tökmindegy, lényeg, hogy bejöjjön nekem. :)

2012. júl. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

12: Emosok között is vannak nagyon helyesek. Az meg kamu, hogy világvége hangulatuk van, meg az ereiket vagdossák.


Egy olyat se ismerek.

2012. júl. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

12: Ha emos akarsz lenni, hajrá. :D

Egy olyan jól kinéző(!) helyes emos srácot sem ismerek, akinek ne lenne szép barátnője. :)

2012. júl. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

Én komolyan gondoltam, hogy az leszek!^^, Nem divatból, tényleg szomorkás meg nagyon érzelmes vagyok!:(

Sziasztok!:)

2012. júl. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

Nekem is bejönnek. A fura az egészben, hogy én nem vagyok divatcica. :D Csak állítólag szép, csinos.


De tetszenek azok, akiket néha páwának neveznek. És az emosokhoz is vonzódom. Nem az emos belsőhöz, az emos külsőhöz. :-)

2012. júl. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

Pl ő nagyon helyes. És nem rózsaszín. :D Tetszik a haja is. :D


[link]

2012. júl. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen hajam lesz!:D Igaz még nincs ennyire hosszú, de már alakul!:D

19/F

2012. júl. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

Ezt a f@sz kérdést hányadszor akarod még feltenni?!


Most sem hangzik kevésbé érthetetlenül és hülyén a páva dupla v-vel és most sem unjuk kevésbé az újabb barom kategóriák áradatát mint korábban!


Innentől kezdve minden f@szságra lesz gyűjtőszavad?


A milkacsokit szerető embereket hogy hívják nálatok? Arra van már egy újabb hülye szó?!


28F

2012. júl. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!