Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legtöbb lánynak a páwa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb lánynak a páwa stílusú fiúk jönnek be?

Figyelt kérdés

2012. júl. 15. 13:20
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Főleg ha van egy PAWA BABETTÁJUK...
2012. júl. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
lehet normálisan is páwásan öltözködni nem mindegyik hord olyan cuccokat hogy a végén már szinte nőknek tűnnek nem kell folyton fikázni minden stílust
2012. júl. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

*facepalm*

I don't want to live on this planet anymore

2012. júl. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim válasza:
A kislányoknak azok jönnek be , pedig én se mondanám magam "nőnek" hiszen csak 15 vagyok:D de össze nem jönnék egy "páwa" fiúval..:D:)
2012. júl. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

ma 17:09


Majdnem 10 évvel idősebb vagyok nálad "kislányom", és felnőtt nőként, diplomával, komoly szellemi munkával a "páwa" (bocs, = jólápolt, és a többi felsorolt, igényes külsejű) fiúkat favorizálom.


Egyszerűen szólva: akiket itt "páwának" szokás nevezni. Hozzáfűzném, ettől lehet értelmes, jó beszélgetőpartner, stb. :)

2012. júl. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Nekem a metálos srácok tetszenek és a bnőim nagyrészének is, szóval nem hinném. 21/L
2012. júl. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Csak az agyatlan tizenéves fruskáknak
2012. júl. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Most olvasom, amiket írtok!

Tiszta jó, hogy minket itt fiatalítanak. Tizenévessé. :D


Pedig már közel 30 leszek, és még agyatlan is?

Két nem "büfé-szakos" diplomával, hát, ez van. :)


Mindegy, a jó ízlésemet, meg az igényességemet, hogy a fiú nézzen ki valahogy akkor sem adom fel, ha "agyatlannak" vagyok bélyegezve, + megfiatalítva. :D

2012. júl. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim válasza:

senkit nem akartam megsérteni a 17:09-es hozzászólásommal...

mindenkinek más jön be ízlések és pofonok, végŰülis nekem teljesen mind1 hogy valakinek a "páwa" fiúk tetszenek, nekem nem ők..és ez az én véleményem..:)

ha valami baja van valakinek a véleményemmel az már az ő problémája:))) hihi:$

2012. júl. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Engem nem bántottál meg, szerencsére ahhoz több kell. :) És igazad van, tényleg az én problémám lenne. ;D

Csak leírtam, h nem ez a helyzet. :))

2012. júl. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!