Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Miért jó, ha utcán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért jó, ha utcán utána fütyültök/rádudáltok lányokra?

Figyelt kérdés
Sokszor van, hogy sétálok utcán, és ezek történnek, de ez miért jó? A legtöbb ilyen srácot úgysem látom soha többé, szóval nincs sok értelme.
2012. jún. 16. 04:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Nincs kocsim,gyalog járok vagy néharitkán biciklivel,de amikor meglátok egy szép nőt biztos rádudálok néhányszor
2012. jún. 16. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A legtobbet?Mi tortenik a kivetellel ? :) Megallnak es beszalsz,esetleg szamcsere vagy hasonlo ?
2012. jún. 16. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne.


39F

2012. jún. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én se értem:DD most jobb lesz utána neki? mivel ?:D
2012. jún. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Na igen, ez elég érdekes, engem annyira idegesít, hogy már néha odaszólok, hogy mi vaaaaaaan??? És ugyanúgy elmegy, nem tudom, ezt mitől jó nekik, azt várják, hogy beszálljunk a kocsiba, vagy ilyenkor mit várnak egyáltalán????

Én szánalmasnak tartom!!

23L

2012. jún. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

A kivétel általában bátyám valamelyik ismerőse,aki látott valahol valamikor és megáll dumálni/ismerkedni.:)

Nem hiszem,hogy jó ötlet beülni egy idegen autójába,szóval meg sem tenném,egy telefonszám csere még rendben van,de ahoz nem kéne egyből továbbhajtani.Vagy akkor minek dudálsz/fütyüsz??Mert menő??

2012. jún. 16. 12:17
 7/10 anonim ***** válasza:
51%

Azért csinálják, hogy tudassák veled, hogy csini vagy! Ilyenkor inkább örülnöd kéne. Én mindig örülök, főleg, ha mondjuk úgy indulok el pl. otthonról, hogy "jajj lehet ez a felső mégse olyan jó", aztán rámdudálnak, akkor kicsit megerősít abban, hogy mégse nézek ki olyan borzalmasan, mint azt gondoltam.

L23

2012. jún. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Köszi, tényleg elég lepontozandó amit írtam...
2012. jún. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hát amikor ocsmányságokat írnak az nem jó..sőt én a dudálást is utálom..megijedek..
2012. jún. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én még nem vagyok nagykorú, de már velem is ezt csinálják és tényleg nagyon idegesítő. Pont a múlt héten volt, hogy egyik nap nagyon siettem valahova és rohangáltam egyik boltból a másikba. Kijöttem az egyikből odaszólt egy hogy: Szia!...mondom: értelmes..nem is ismerem..min1..

kijövök a másikból akkor meg még 2 pasi: Szia te lány!...akkor már zavart..aztán amikor a busz felé mentem akkor is megszólított egy..és hogy változatosak legyenek azt mondták hogy: Szia te lány!..

néztem, hogy mi van..ennek sok értelme komolyan...és sokszor látom, hogy 2 srác beszélget..az egyik unszolja a másikat majd az egyik odanyög félénken egy sziát...és ettől most menők:D...

Engem kifejezetten idegesít, mivel nem öltözködök kirívóan, sőt mivel visszahúzódó, csöndesebb személyiség vagyok, így nekem nagyon ellenszenves tud lenni az ilyen viselkedés:D

De hát..a fiúk tudják náluk ez mitől jó..szerintem mi ezt nem érthetjük meg...:D

16/L

2012. jún. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!