Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sose fognak úgy hiányozni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sose fognak úgy hiányozni a fiúk? Ti hogy vagytok a szinglisséggel?

Figyelt kérdés
most szingli vagyok és nem vagyok az a depizős hogy jajj örökké egyedül fogok élni, senki se szeret stb. de azért néha mikor látom hogy két pár ott előttem smárol azért néha elgondolkozok hogy mért vagyok egyedül és mért nincs barátom. na és mikor ezt elmondtam a barátnőmnek teljesen ki akadt hogy én hogy birom ki fiú nélkül. ő 2 hónapot alig bír ki . ő már egy hónap után nyávog hogy nincs pasija én meg így tök jól birom a fiúkkal inkább haverkodok és nem pasijelölt-ként nézek rájuk. most így tök elgondolkoztam hogy vajon mindig ilyen leszek hogy nem fog zavarni a szingliség. amúgy szerintem még nem vagyok azért olyan idős hogy ne bírjam ki fiúk nélkül. 15 évesen azért szerintem még az is elfogadható ha csak 1 pasija volt egy lánynak. vagy csak én vagyok ezzel így?

2012. júl. 16. 20:47
 1/5 Pendulum92 ***** válasza:

Teljesen normális, aki nem bírja ki pasik nélkül ott nincs rendben valami ;)

Figyelj magadra, magaddal foglalkozz elsősorban, lesz majd valaki, ah ott az ideje :)

2012. júl. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Advocatus Diaboli ***** válasza:
15 évesen bőven elfogadható:) de ég 18-ig is, vagy azon túl. Nem igazán tudom miért gáz, ha valakinek kevés volt, illetve nem volt. Fura...
2012. júl. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Hát, ha szólahtok a a másik nem nevében akkor most kijelntem hogy aki 2 hónapot nembír ki pasi nélkül és ezek utánn is csak azért kell neki ,hogy legyen az 1 szép magyar szóval jellemzik KIBEB@SZOTTRETKESK*RV@....
2012. júl. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen kicsit tényleg k.rvás de ő azért ő se lép át egy bizonyos határt.
2012. júl. 16. 20:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Én most fogom betölteni a 18. évemet és még nem volt úgy igazán barátom :) egy időben szomorkodtam h miért nincs barátom, de most rájöttem h ki kell élveznem h fiatal vagyok és a barátaimmal lenni, ismerkedni, bulizni :) most teljesen harmonikusnak érzem az életem, boldog vagyok szingliként :) sose szeretnék olyan lenni aki függ a pasiktól :) szóval nem, nem csak te vagy így :)
2012. júl. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!