Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti tényleg élvezitek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti tényleg élvezitek a szingli életet? (már ha azok vagytok)

Figyelt kérdés

Mert én azt hallottam h minden nő vágyik egy társra.

Bár én fiú vagyok de nem élvezem ezt az életformát.


2012. júl. 16. 21:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Igen, élvezem!! Az emberek nem egyformák, mindenki különböző kapcsolatokra vágyik. Van akinek muszáj 24/7 egy csomó emberrel körülvenni magát és imádja a nyüzsgést. Van akinek nem kell semmi csak a párja. Van akinek meg például elég a családja, néhány barát de amúgy szeret egyedül lenni és nem akar párt. Nem mondom, hogy nem változhat ez meg, de én nem akarok most párt és élvezem. És szerintem mindenkinek azt kéne csinálni amit szeretne. Nem arra kell hallgatni amit mások mondanak. Aki egyedül akar lenni, az legyen egyedül, aki meg párt akar az próbáljon meg keresni.
2012. júl. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsó válaszolóval, jelen pillanatban én is élvezem a szingli életet :)
2012. júl. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!