Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyire csúnya lennék, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyire csúnya lennék, hogy senkinek sem kellek?

Figyelt kérdés

Annyira csúnyának érzem magam.Én sose fogok kelleni egy pasinak sem,úgy érzem.

44Kg vagyok 158cm-hez,oda figyelek az alakomra,ápolt vagyok,akkor még is mi lehet velem a baj?Nem vagyok egy kiállhatatlan hisztis p*csa sem,mert az ismerőseim szerint jó fej lány vagyok.Akk még is miért tesz mindenki barát kategóriába,???Min változtassak? :/


2012. júl. 17. 12:30
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
A kép alapján randipozitív... Aztán majd kiderül, hogy élőben milyen a kisugárzásod és egy húron pendülünk-e.
2012. júl. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim válasza:

Mennyi rajongód lett hirtelen! :D Látod, itt nem a barát kategóriába kerütél, hanem a d.gnám vagy nem d.gnám-ba..


Egyébként a hozzáállásodon kellene változtatni.

2012. júl. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Nekem is küldj légszíves képet, őszinte leszek!
2012. júl. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 HalkHogen ***** válasza:
Na, jöhet a kép. Ma olyan véleményezős napom van. :-)
2012. júl. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 HalkHogen ***** válasza:

"Annyira csúnya lennék, hogy senkinek sem kellek?"


1. Nem.

Nem vagy gyönyörű, de a legtöbb lánynál nem vagy csúnyább arcra, jól érzed. A szemeid szépek.


2. Amit én nem nagyon bírok, azok a kék-zöld-hupilila tincsek a hajban. Valamiért Anti Fitness Club-koncert után tajtrészegen fetrengő tiniluvnyák ugranak be róla, szóval egyfajta igénytelenségnek tartom, habár ez nyilván általánosítás máris. Egyáltalán nem hajtanálak el, ha odajönnél, de én nem mennék oda hozzád. Inkább természetesebb hatású színeket használnék a helyedben, ha már variálni akarsz.


2. Adj kicsit egyértelműbb jeleket a kiválasztottnak, hogy akarsz tőle valamit. Miért ne mehetnél oda hozzá te? Az átlagos lányoknak szerintem kezdeményezőbbnek kéne lenniük, és akkor nem lenne semmi gond.


Ez a kevés meglátás bukott ki belőlem. Semmi (orvosolhatatlan) gondot nem látok a külsőddel kapcsolatosan.

2012. júl. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz.
2012. júl. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 HalkHogen ***** válasza:

Látod, én például számolni nem tudok. 1, 2, 2...

Olyan vagyok majdnem, mint a Gyaloggalopp tökkelütött Artúr királya, aki a 3-as helyett mindig 5-öst mond. :DD


Vajon kellek így valakinek...? :)

2012. júl. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. júl. 18. 10:47
 29/30 anonim ***** válasza:
Nem küldtél képet:(
2012. júl. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:

HalkHogen nem vagyok rock-os csaj,csak 1 tincsem kék a hajamban.Pici extra,valaki 4-5 fajta színnel rohangál a hajában,én egy tincs kékkel,amit ha kimosok ki is jön :)

Tényleg köszönöm mindenkinek,megpróbálok nyitottabb lenni :)

2012. júl. 18. 10:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!