Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit tettem uristen? Ha egy...

Mit tettem uristen? Ha egy koztudottan sok f*szt megjárt nő leszop gumi nelkul simán lehetek aids-es nem?

Figyelt kérdés
2010. máj. 28. 00:47
1 2 3 4 5 6
 1/53 A kérdező kommentje:
nagyon bevok rezelve:S:S:
2010. máj. 28. 00:52
 2/53 anonim ***** válasza:
Nyállal nem terjed, szóval ha nem vérzett a szája, nem.
2010. máj. 28. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 A kérdező kommentje:
hát nem vérzett a szája.... de istenem annyira megvok ilyedve sose éreztem még ilyet:S
2010. máj. 28. 01:01
 4/53 anonim ***** válasza:

Minek krvázik aki nem bírja...


Ha éces nem is lettél, tuti hogy HPV-t elkaptál, hamár nem volt eddig is csak még nem tudtál róla..


Ha majd mostanában vagy bármikor később bevörösödik , pöttyösödik meg felvízhólyagzik és viszket mint az állat, akkor Üdvözöld magad a HPV -sek táborában..

2010. máj. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 A kérdező kommentje:
Mi az a HPV?
2010. máj. 28. 01:23
 6/53 anonim ***** válasza:
26%

Menj el bőrgyógyászatra. Mondd el a doktornak, hogy AIDS-tesztet szeretnél. Ad beutalót, vérvétel, másnapra kész is.

Szerintem ennyit megér, nem olyan nagy macera, és még ingyenes is. Tudod, minél előbb kezdik el kezelni, annál jobbak az esélyek.


Én 5 lányonként szoktam elmenni csináltatni. Biztos, ami biztos.

2010. máj. 28. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 A kérdező kommentje:
Köszönön szépen. Holnap első utan bőrgyógyászhoz vezet..:(:(:( de amugy ennyire még sose rezeltem be...
2010. máj. 28. 01:51
 8/53 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, hogy ennyit megérdemelsz, komoly felelőtlenkedésért cserébe lesz 1 elégg parázós estéd. Szerintem fair enough, és legalább eszedbe fog jutni legközelebb.


Azért az AIDSnek kicsi az esélye, de a tesztet csináltasd meg. Drukkolok ;]

2010. máj. 28. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:

Ez a HPV


[link]

2010. máj. 28. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
100%

Feleslegesen mész holnap bőrgyógyászhoz sőt Aids tesztre is, ugyanis az Aids a fertőzést követően 3-5 hónapig még nem mutatható ki..


A Hpv lappangási ideje meg akár egy év is lehet..


Használd a google-t és olvass!!!

2010. máj. 28. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!