Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom nagyon kanos pedig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nagyon kanos pedig még csak 14 éves?

Figyelt kérdés
Mùltkor nekem esett alig bìrtam leàllìtani persze utàna bocsànatot kért és szégyenli h ezt tette. Máskor mit csinàljak vele h ne legyen ez?Nem fogom neki kiverni se oràlozni. 13/L
2012. júl. 17. 19:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ne engedd, hogy túlflesselje, rögtön a legeslegelején állítsd le.
2012. júl. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem ez természetes volt, hogy nem fogsz ilyeneket csinálni 13 évesen. egy lánynak tudnia kell kezelni az ilyen helyzeteket és nem hagyni, hogy a környezete befolyásolják, hogy "ez normális és rendben van". szerintem jobban jártok, ha nem találkoztok otthon. menjetek el sétálni, üljetek be egy cukrászdába, menjetek moziba, kirándulgatni, baráti társasággal ide-oda, de ne maradj vele kettesben vagy, ha igen akkor csak ilyen helyeken.:) hidd el 3éve ezt próbálom kitapasztalni, hogy ilyen szitukat hogyan lehet kezelni és rájöttem, hogy csak így, mert előbb vagy utóbb téged is bele fog vinni, ha kettesbe maradtok. ha nem tudna leállni vagy erőszakoskodna ne félj egy kisebb pofont ejteni. A férfiak nagyon nehezen tanulják meg ezeket és nem is fog tisztelni téged, ha hagyod és más sem... Minél jobban hagyod magad annál jobban fogja a határaidat feszegetni és neked lesz a végén rossz, ha nem teszel még most valamit. Ez nem azt jelenti, hogy egy tapintatlan tuskó csak ez nekik nehezen megy és neked kell erősnek lenned és ötletelned, hogy hogyan kerüld el ezeket a pillanatokat.:) Remélem segítettem.:)(tapasztalat) 19/L
2012. júl. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszokat!
2012. júl. 17. 19:37
 4/12 anonim ***** válasza:
68%

Pattintsd le. AZONNAL!

35F

2012. júl. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Pont azért kanos, mert még csak 14 éves. És még iylen is lesz vagy 6 évig. Dobd.
2012. júl. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
Igen, ha gondolod ajánlanám magmaat helyette. :P
2012. júl. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Azt ugye tudod h 13 vok
2012. júl. 17. 20:24
 8/12 anonim ***** válasza:
78%

ma 20:24


Ha neked 13 évesen már barát kell akkor ne csodálkozz hogy azt fogják gondolni hogy neked több is kell! A fiúk kanosak, és a férfiak is! Egy jó csaj általában minden fiút beindít. A barátodra nem lehet haragudni, mert ezen a szinten ebben a korban ennyi telik tőle.

Ha nem akarsz több kellemetlenséget akkor hagyod ez a barát-témát még 3-4 évig vagy addig amikor már elég érett leszel a szexhez is.

29F

2012. júl. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezért nem kell kisgyerekeknek mindenáron kapcsolatban lenni... Egy kapcsolat nem csak arról szól, hogy kézen fogva mentek az úton. Egy kapcsolatnak része az intimitás, illetve meg kell tudnotok beszélni ezzel kapcsolatos dolgokat, például azt, hogy nem szeretnéd. Amíg ezek közül egyikre sem állsz készen, addig nem sok értelme van, hogy pasid legyen. Félre ne érts, nagyon is POZITÍV dolognak tartom, hogy 13 évesen nem szeretnél szexuális kapcsolatba lépni senkivel, csak akkor minek akarsz pasit, aki ráadásul egyértelműen mást akar, mint te?

Szerintem szakítanod kellene vele.

2012. júl. 18. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
De ő megérti h nem szeretném.Itt is sokan ìrjàk h néha elkapja a fiùt az "ösztön" .
2012. júl. 18. 08:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!