Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha azt mondanám, hogy eltiltot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondanám, hogy eltiltottak a szgéptől, akkor előbb el hívna talizni? :D

Figyelt kérdés

1 hónapja felvett egy srác msnre, akit látásból ismerek. Azóta minden nap msnezünk, és mondta, hogy talizhatnánk már, de már pár hete húzódik a tali... azt hiszem lusta felkelni a gép elöl (mondta is), ezért húzódik a tali. De én már kezdem unni, hogy csak msnen keresztül társalgunk. Arra gondoltam, hogy egyik nap azt mondom neki, hogy eltiltottak a gép elöl, és csak pár nap múlva lehetek újra gépközelben.:D Beadnám neki, hogy mennyire uncsi lesz, stb. Vajon akkor ki hívna talizni?


|lécci csak azt ne mondjátok,h hívjam el inkább én:)|


16/L


2009. júl. 13. 23:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem lehetséges, érdekes szituáció, de mondjuk el tudok képzelni ilyen kockákat :D ha eléggé fontos neki,h beszélgesetek, akkor el fog hívni :) sok sikert


16/L

2009. júl. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

hát ahoz kb 2-3 hetet kéne füllenteni :D ..és akkor biztos elhivna..:D

teis ilyen kockát fogtál ki :P

2009. júl. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

ööh.. hát igen, elég sokat ül a gép előtt:S:D akkor lehethogy megpróbálom 1-2 héttel...:) aztán ha nem hív el, akkor azt mondom, hogy elengedték a büntit, mert ledolgoztam házimunkával:D:D

köszi a válaszokat! azért írhattok még véleményeket...:)

2009. júl. 13. 23:49
 4/24 anonim ***** válasza:

"azt hiszem lusta felkelni a gép elöl (mondta is)"


Ha már most az elején ennyire nem érdekled, szerintem keress mást, mert ebből később még nagy-nagy csalódás lesz...

2009. júl. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

háthallod, ha ennek a pasinak nemérsz annyit h felvegye a seggét a gép mellől....akkor nemis érdemes vele foglalkozni.

lén nemtom, deha nekem egy srác aztmondaná, h nemtalizunk, mer lusta felkelni a gép mellől, hát én nemis beszélnék vele többet.

ha komolyan érdekelnéd, égne a vágytól h élőben is talizzon veled.

2009. júl. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Nem mondta, hogy nem talizunk.:D És tudom is, hogy szeretne velem talizni, csak úgy van vele, hogy még ráérünk.. eddig én is így voltam vele, de már kezdem unni.
2009. júl. 13. 23:58
 7/24 anonim ***** válasza:
Létezik olyan lány, aki annak ellenére szeretne találkozni egy pasival, hogy az képtelen felemelni a seggét a gép elől?? Hihetetlen.
2009. júl. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Nem képtelen.:D:D
2009. júl. 14. 00:35
 9/24 anonim ***** válasza:
De ne mondd, hogy nem figyelmeztettelek :)
2009. júl. 14. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

ha kocka vagy akkor létezik :D

énis azvagyok..vagy vmi háromszög féle vagy nemtom deh vmi sikidom mert imádok a gép előtt ülni deh imádok városozni is :d

és elfog hivni..tuti ..hameg nem akkor vagy aztmondod h ledolgozod házi munkával..vagy a szüleid átgondolták a helyzetet és mégse akkora bűn amit tettél..:D

télleg mit mondasz miért tiltottak el ?..engem azért szoktak ha "visszapofázok" :d

am a második vagyok ..xd

13/l

2009. júl. 14. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!