Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha azt mondanám, hogy eltiltot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondanám, hogy eltiltottak a szgéptől, akkor előbb el hívna talizni? :D

Figyelt kérdés

1 hónapja felvett egy srác msnre, akit látásból ismerek. Azóta minden nap msnezünk, és mondta, hogy talizhatnánk már, de már pár hete húzódik a tali... azt hiszem lusta felkelni a gép elöl (mondta is), ezért húzódik a tali. De én már kezdem unni, hogy csak msnen keresztül társalgunk. Arra gondoltam, hogy egyik nap azt mondom neki, hogy eltiltottak a gép elöl, és csak pár nap múlva lehetek újra gépközelben.:D Beadnám neki, hogy mennyire uncsi lesz, stb. Vajon akkor ki hívna talizni?


|lécci csak azt ne mondjátok,h hívjam el inkább én:)|


16/L


2009. júl. 13. 23:09
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
A leírásod alapján erősen megkérdőjelezhető, hogy ez "srác"... Egy igazi srácnak nem kell egy három utcányi (azaz kb. öt percnyi) sétához hajvasaló... És azon felül, hogy (nem akarom a kicsi lelked megsérteni) eléggé feminim, még kocka is... Mondom, várhatsz még évekig, mire talán megmozdítja magát... :)
2009. júl. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Azért vasalja ki a haját, hogy nekem tetszen... És az a 3 utcányi fél óra gyalog, gyors iramban, nem pedig 5 perc.
2009. júl. 16. 15:48
 23/24 anonim ***** válasza:

Szerintem nem fog hallgatni ránk, túl primitív ahhoz. Meg fogja bánni a kedves kérdező az elfecsérelt idejét, de ő tudja.

Majd, ha egyszer találkozik egy igazi sráccal rájön, de addig neki ez a normális és el sem tud képzelni jobbat, mint láthatjuk. Majd idővel talán felnő. :)

2009. júl. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Régen én is kocka voltam, és nehezen tudtam felkelni a gép elöl. Mára már csak háromszög vagyok, nem hiszem, hogy nála is örökké fog tartani. Amúgy meg nincs jobb jelentkező, és nekem nagyon bejön a srác, úgyhogy amíg nem jön valaki jobb, aki el is hív talizni (ami lehetetlen), addig nem fogok lemondani Őróla.:)
2009. júl. 17. 12:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!