Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » SOS. Elmondjam anyának vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS. Elmondjam anyának vagy mit tegyek? (lent)

Figyelt kérdés

Apámat a munkája miatt mindig kevésszer látom. Reggel 5-6 körül elmegy és van,hogy 10-kor ér haza.

De a mostani időben feltűnt,hogy van hogy csak 12 után jön haza elég jó kedvűen ahhoz képest hogy az ő állítása szerint elhúzódott a munkája.

Egyik nap a lenti,közös gépen felmentem a facebook-ra és apámét töltötte be,mire már ki akartam lépni,de egy apámmal pár évvel fiatalabb nő ezt írta: "Szia szívem! Jó volt az este :) !! siess, ma is várlak!! puszika <3"

Nem írtam erre semmit,csak megjegyeztem a nő nevét,és átnéztem a profilját. Apámnak és senkinek nem szóltam erről az esetről. Egyik nap-gondolom,hogy ne legyen túl feltűnő-apa 7-kor ért haza. Amíg elment zuhanyozni-tudom nem szép dolog-átnéztem a telefonját. Rengeteg hívás és üzenet volt köztük.

Ráadásul anyukámnak is kezd feltűnni apu szokatlan viselkedése és félek hogy mi lesz ezután.

Apámra rettentő dühös vagyok,hogy ezt csinálja anyámra,de egyben nagyon csalódott is.

Anyámat meg sajnálom,amiért APÁM CSALJA ŐT!!!!

Nem tudom mi lesz ezután,elmondjam anyámnak?

Vagy apámmal beszéljek??

Kérlek segítsetek,mert nem tudom,hogy mit csináljak


13/L



2012. júl. 18. 15:02
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
90%
Mond el ha a te barátod csalna meg akkor te is tudni szeretnél rólla :)
2012. júl. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
85%
Először apukáddal kéne ezt megbeszélni és ha nem tud rá normális magyarázatot adni, akkor szólj anyukádnak is! Bár szerintem ez nyilvánvaló és nem lehet megmagyarázni, de először szólj neki erről a facebook-os ügyről, ha látja, hogy a lányát aggasztja ez az egész talán ejti a szeretőjét. De erről anyukádnak is tudnia kell majd!
2012. júl. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 LynyrdSkynyrd96 ***** válasza:
76%
Mondd el de ne ilyen konkrétan hogy"Anyu apu megcsal téged" utalgass rá egy kicsit hogy"meg kéne néznie a FÉJSZBÚKOT"
2012. júl. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
55%
Talán apáddal kellene beszélned először. Óvatosan járj a felnőttek világában, mert nagyon bonyolult.....
2012. júl. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Apáddal beszélj először. Gondolkodjon csak rajta, hogy ez a kis kaland hogy tönkreteheti mindannyiótok életét! Ha anyukád már sejti akkor neki is elmondhatod, de biztos ki fog borulni.

vagy keresd meg azt a ribancot aki apád szeretője és oszd ki ;)

2012. júl. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
81%
Le a kalappal előtted!
2012. júl. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha apád ennyire hülye, hogy ilyen könnyen lebukik akkor teremts olyan helyzetet amivel anyukád magától rájön a dologra. Jó, hogy nincs közös fotójuk az fb-on :)
2012. júl. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
Szerintem is először apukáddal beszélj,és adj neki ultimátumot:vagy te mondod el anyudnak,vagy ő.
2012. júl. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 Tojásrántotta ***** válasza:
29%
Hülye vagy ez tök jó, tudod mivel zsarolni a faterodat!
2012. júl. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
76%
Először apáddal beszélj róla. Semmi esetre se izgasd fel anyudat amíg nem vagy tisztában a helyzettel.
2012. júl. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!