Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? (bőveben)

Figyelt kérdés

Szakítottam a barátnőmmel és nem tudom kiverni a fejemből , próbáltam vele beszélni hátha vissza tudom szerezni, de semmi nem jött össze :( Mit tegyek? Nem tudom elfelejteni.. Próbálok nem rá gondolni mást csinálni de nem megy.

Tippek?:/


2012. júl. 19. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:
ne olyan erőszakosan akard visszaszerezni, hanem próbáld újjá építeni a kapcsolatotokat. kezdd elölről, szép lassan közeledj felé, ne mássz nagyon rá. szép fokozatosan alakíts benne ki egy jó képet magadról. ne siesd el a dolgokat. hány éves vagy?
2012. júl. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De úgy csináltam lassan és kb. a reakciója ok hagyjál már békén nem érdekelsz stílus volt :S Ő volt a mindenem. :(

16 éves vagyok.

2012. júl. 19. 13:07
 3/7 anonim ***** válasza:

Te szakítottál vele? Ha ennyire fontos volt neked, akkor miért tetted ezt?

Ha ő szakított veled (mert sajnos nem tiszta a kérdésedből), akkor gondold végig, mi volt az oka? Ezen hogyan tudnál változtatni?

Amúgy, a mai 16 év körüli lányok nem éppen azt értékelik a legjobban, ha valaki nagyon szereti őket és nagyon kajtat utánuk. Mellesleg, a vágyott férfi jellemét a későbbiek során se azzal éred el, hogy nyálcsorgatva futsz a lány után. Mondd meg neki, tisztán és őszintén, hogy mi a helyzet. Ha nem akar veled megint együtt lenni, akkor hagyd a búsba. Akármennyire is szereted, még fiatal vagy és rengeteg időd van másikat találni. Előbb-utóbb meg majd tán neki is benő a feje lágya... :)

2012. júl. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ő dobod engem mert talált egy sokkal jobb barátot magának..

Hát igen ez a baj.. idők múlva találok. :S

2012. júl. 19. 13:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha talált magának mást, akkor ne teperj. Ha képes volt más miatt dobni, akkor soha nem szeretett viszont igazán. Az idő minden sebet begyógyít, én amondó vagyok... És higgy nekem, tapasztalatból beszélek. Mindenkivel előfordult már ilyesmi, és a legtöbben utána mégis megtalálták a boldogságukat. Szóval, csak fel a fejjel! :)
2012. júl. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

:) Bár csak én is ilyen lazára tudnám fogni...

Hát igen , én is már 3x fel tudtam állni és elfelejteni de ez nem könnyű ez mind közül a legnehezebb :/

De meg próbálok köszönöm a válaszokat!

2012. júl. 19. 13:41
 7/7 anonim válasza:
A régi mondás ami fiúkra lányokra egyaránt érvényes. Azt mondja " Fiú után sose fuss olyan mint az autóbusz mindig jön a következő". Ezzel akár rövidre is zárhatod a problémád.
2012. júl. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!