Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha megsért vagy beszól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha megsért vagy beszól nektek valamit egy bunkó lány akkor miket szoktatok visszaszólni? Pl egy randin, vagy szórakozóhelyen és egyéb helyeken

Figyelt kérdés

2012. júl. 19. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:
leszarom konkrétan továbbmegyek... (az ilyen meg sem érdemli hogy hozzá szolj)
2012. júl. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%

én ugyanígy nem tudom, mit tegyek, pedig nekem fiúk szoktak beszólni (lány vagyok)

de a fiú ismerőseim nem nagyon zavartatják magukat, ha az utcán beszólnak nekik

amúgy ha megpróbálsz visszaszólni, én csak röhögnék egyet, aztán mennék tovább, tehát szerintem nem is érdemes

2012. júl. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szerintem ha valaki beszól és nem tudsz mit válaszolni vagy félsz, hogy nevetségessé válsz akkor arra ott az a csuda jó véletlenül meglöktem az asztalt és véletlenül a lány/fiú ruhájára ömlött az ital de ez ugye nem direkt volt hanem véletlenül mert zavarba hoztál kissé a beszólással... aztán mivel csúnyán megsértettél miért maradjak én ott h segítsek a ruhádat vagy eltakarni vagy megszárítani szerintem ez egy eléggé hatásos módszer...
2012. júl. 19. 20:07
 4/8 anonim ***** válasza:
oké, ez hatásos, de attól még nem kell mindenkit leönteni, aki csúnyán néz rád
2012. júl. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
azt nem is de aki beletapos a lelkedbe mindenféle nagyobb ok nélkül az minimum ennyit megérdemel
2012. júl. 19. 20:25
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem egy 14-16 év körüli tini ringyó beszólt, hogy nagy orrom van meg fogyi vagyok, hát én nem értem miért kell sértegetnie, nem ártottam neki, de haverom az visszapofázott neki
2012. júl. 20. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nekem ilyet szolt volna elküldtem volna a büdös pics....
2012. júl. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
és miket szólt vissza neki a haverod?
2012. júl. 20. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!