Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vélemény? Túlreagálom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemény? Túlreagálom?

Figyelt kérdés
szóval. nagyvonalakban annyi, hogy a barátommal többször is lefeküdtünk. és védekeztünk gumival, nem szakadt ki, ezt utána háromszor ellenőriztünk minden egyes alkalommal. nem csúszott le. közben is ellenőriztük többször is. és mégis annyira félek. mennyi lehet az esélye hogy az előváladékból került belém? arra is figyeltem énis, hogy ne érjen hozzám úgy. és az előző hónapban 16.án jött meg a menzeszem. azt mondjuk korainak is tartottam. volt olyan hónap amikor 19.én vagy ekörül. de most mégis annyira parázok. de már egy ideje. lehet hogy csak ezért érzem hogy késik, mert nagyon ráparáztam?
2012. júl. 19. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha izgulsz késhet, nem hiszem hogy terhes lennél. Meg amúgy is, mitől?
2012. júl. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 szelesoldier ***** válasza:
Tuti hogy nem vagy terhes. A gumi ha mérethelyes fix hogy nem fog lejönni és az is érezhető ha kiszakad. Az előváladék meg csak akkor veszélyes ha a fiú már elment mert a húgyvezetékben marad vissza sperma az előző orgazmus után. Pisilés után minden megint tiszta.
2012. júl. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazából.tudom hogy nincs semmi ami okot adna rá.de ugy rágörcsöltem hogy már fáj..
2012. júl. 21. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!