Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan hívjam el a srácot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjam el a srácot?

Figyelt kérdés

Kb. 1 hónapja találkoztunk, ő régóta akart randizni velem, de azt mondtam ne vegye randinak a találkozást. Azóta csak facebookon beszéltünk, mert elutazott, én meg dolgoztam.

Viszont 2 hete érzem, hogy a nap minden egyes percében legszívesebben vele lennék és ha most randira hívna tuti igent mondanék! Imádom őt, de én utasítottam el, most viszont érzem hogy szeretem. Mit tegyek, hogy hívjam el?


2012. júl. 20. 07:05
 1/2 szelesoldier ***** válasza:

Szia


Miért mindig a lányok játszák ezt el?

Na mindegy.

Ha FB-on beszéltek de máshol nem akkor marad az de ha egyébként van mód találkozni is akkor elég ha flörtölsz vele aztán majd ő kérdezi meg hogy most akkor mi van és elmondhatod neki. Ha nem kérdezi meg akkor is mondd el mit érzel.

2012. júl. 20. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Így:

Szia, nincs kedved lejönni fagyizni?:D Beszélgethetnénk..


Ne úgy, hogy gyeremá', randizuunk gacii. xD

2012. júl. 20. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!