Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy hívjam meg találkozóra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívjam meg találkozóra a srácot, hogy igazán jól essen neki a meghívás?

Figyelt kérdés
Sokszor visszautasítom a találkozóra invitálását,mert sokszor sexet látok benne inkább,hogy arra megy,még nem ismerem. Viszont ma szeretnék csak úgy találkozni vele mert hiányzik.Milyen sms-t írhatok neki?
2010. márc. 8. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:

21 f


minden fiu a szexre hajt :) sajnos


irjal egy olyasmit hogy:


Szia,van egy kis szabadidom es gondoltam hogy egyutt tolthetjuk a mai delutant,remelem nincsen mas programod,mert akkor muszaly lemondjal rolla (itt rohogos jel),es oltozzel fel szepen (egy kaccsintos jel)


en is ilyet kaptam a baratnomtol,es alig vartam mar hogy lassam,nem tudtam milyen szandekai lesznek,de vegul semmi kulonos nem volt csak szorakoztunk


ez az sms azert jo mert egy kicsiket vicces,nemtudja a szandekaid,tudja hogy most raersz vele talalkozni.


de inkabb radbizom az sms t mert te ismered ot jobban

:)

2010. márc. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha azt a szöveget küldenéd neki amit az előttem hozzászóló írt, akkor muszaly helyett muszaj/muszáj-t írj, mert az a helyes :)
2010. márc. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
koszonom a helyesirast,egy kicsit siettem es nem nagyon szokok a helyesirasra figyelni :)
2010. márc. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia! Nagyon kedvesek vagytok,a tippedet meg megfogadtam és nemsokára találkozunk. :D
2010. márc. 8. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!