Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mi a véleményetek erről a négy lányról?

Figyelt kérdés

Kíváncsiság, stb. érdekelne a pasik nézőpontja:)


http://www.youtube.com/watch?v=ex33wtqnNz8


http://www.youtube.com/watch?v=fGqyCzNcI7o


http://www.youtube.com/watch?v=9dYuGDAtnCw&feature=relmfu


http://www.youtube.com/watch?v=VHcqhacgpvk&list=UUIIRoeXLdkE..


Elég ha felületesen nézitek át a videókat. Nagyon megköszönném, ha inkább az idősebb korosztály írna, hiszen ezek a lányok sem 13-15 évesek. Ezért volt a férfiak felszólítás:)

Srácok - ne fogjátok vissza magatokat!



2012. júl. 21. 10:08
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:

Kiábrándítóak valóban.

Egyébként meg ha nem kenegetnék mindenféle szarral magukat, csak rendesen mosakodnának, akkor pár nap vagy hét alatt kitisztulna a bőrük és megszűnnének a pattanásaik.

32F

2012. júl. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
ja.. egyébk ez szerintem egy reklámfogás..semmi baja a csajok arcának..ügyes maszkmelo :)
2012. júl. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:

ma 10:50

Omfg... Ekkora baromságot már rég olvastam. A pattis emberek biztos elég hülyék hozzá, hogy ha mosakszanak és nem használnak kencéket akkor eltűnik az akne. Jó lenne, ha ez így menne, de sajnos nincs így. Lehet, hogy kevesebb lesz, de nem hinném, hogy csak a kencék váltják ki. Érted, valami okának kell lennie, hogy nem a frankó alapján járnak el azok, akiknek ilyen bajuk van. És nem az van, hogy akkora zseni vagy, hogy előtted senkinek nem jutott eszébe. :)

21/f

2012. júl. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:

*frankó ötleted alapján

fix'd :)

2012. júl. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
Abban viszont igaza van, hogy ezt a sok retket a pofájukra kenik, azzal csak lelassítják a gyógyulást.
2012. júl. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:

Az első kettő szimpatikus, a 3. az nagyon ellenszenves, a 4. meg olyan átlagos.


Amúgy nem tudom, hogy ez valami bőrbetegség-e, de szerintem a sok sz*r, amit már valószínűleg kislány koruk óta magukra kennek, csak ront a helyzeten. Lehet, hogyha hagynák kicsit a bőrüket "pihenni", elmúlna magától is ez a cucc.


BTW régen az eladó sorban lévő lányok, akiknek ilyen gondjaik voltak, reggelente vizelettel mostak arcot(persze utána megmosták tiszta vízzel is), és az elég hatásosan kezelte a bőrproblémákat. Kicsit undorító, de működött :D


30/F

2012. júl. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
egyik se jön be.
2012. júl. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
51%
11:03: öcsikém, kevés élettapasztalatod van ehhez (is). Azért kenik magukra, mert azonnali megoldást akarnak, el kell menni otthonról buliba, randira, stb. A pattanások oka részben hormonális, de a létrejöttükhöz az is kell, hogy gyulladáskeltő baktériumok jussanak a bőrbe a pórusokon keresztül. Ezért kell mosakodni és alkoholos lemosót használni, mert az fertőtlenít.
2012. júl. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:

Semmi gond, hogy csajok is írtak, köszönöm mindenkinek!

Abban viszont egyetértek, hogy ha nem kennének magukra annyi mindent, lehet könnyebben elmúlna(de nem csak a kozmetikai cuccoktól lehet). Viszont nehéz megállni, hogy ne alapozd le az arcod, ha ilyen a bőröd.

Magamat nézve, egyátalán nem sminkeltem soha, mégis ezekhez hasonló lett az arcom. Mikor így néztem ki, akkor sem vakoltam volna, ha nem kaptam volna a képembe a fiúktól azt, hogy mennyire undorító, és csúnya vagyok...

2012. júl. 21. 11:21
 20/34 anonim ***** válasza:

11:15

Pont itt van a kérdező ellenpéldának. :) És én se vakoltam az arcom (fura is lett volna fiúként), rendesen mosakodtam, alkoholos tisztítóval még sem volt jobb. (az alkohol még szárít is, ezért utána jobban beindul a faggyútermelés, ezért nem olyan jó)


Két gond van még (logikailag) azzal amit írsz: 1. buliba, randira nem megy minden nap az ember lánya, ergo nem olyan nagy probléma, ha időnként magára keni ezeket.

2. Nem vagy ott mellettük, nem tudod, hogy nem használnak alkoholos lemosót és nem mosakodnak.


"öcsikém, kevés élettapasztalatod van ehhez (is)." Ez meg olyan kis primitív. :)

21/f

2012. júl. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!