Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mi a véleményetek erről a négy lányról?

Figyelt kérdés

Kíváncsiság, stb. érdekelne a pasik nézőpontja:)


http://www.youtube.com/watch?v=ex33wtqnNz8


http://www.youtube.com/watch?v=fGqyCzNcI7o


http://www.youtube.com/watch?v=9dYuGDAtnCw&feature=relmfu


http://www.youtube.com/watch?v=VHcqhacgpvk&list=UUIIRoeXLdkE..


Elég ha felületesen nézitek át a videókat. Nagyon megköszönném, ha inkább az idősebb korosztály írna, hiszen ezek a lányok sem 13-15 évesek. Ezért volt a férfiak felszólítás:)

Srácok - ne fogjátok vissza magatokat!



2012. júl. 21. 10:08
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Ne vedd a szívedre, engem meg leostobáztak, pedig csak empatizálni próbáltam a kérdezővel (mert ilyet ugye nem kérdez ok nélkül az ember lánya).
2012. júl. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
0%

11:29 öcsi, ha te primitíven reagálsz ("Omfg... Ekkora baromságot már rég olvastam."), utána mégis milyen választ vársz?

Amúgy valamilyen újfajta inverz logikai rendszert próbálsz bevezetni?

Mert a kérdező épp az én véleményemet igazolja. Láthatóan nem azt csinálta, amit szerintem kellene (pattanásra ne menjen smink, csak tisztítás legyen), hanem az ellenkezőjét, sőt ő is azt írja, hogy szerinte hamarabb elmúlna a sok kence nélkül. És én sem azt írtam, hogy a smink miatt alakul ki a pattanás, de az biztos, hogy lassabban gyógyul tőle.

A randi, buli tényleg nem minden nap van, de gondolhatod, hogy egy csaj az utcára sem szeret kimenni, ha pattanásos az arca, pont ezért kenik magukat.


Ehh, ne is tudom miért vitatkozom egy funkcionális analfabétával...

2012. júl. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

"Mikor így néztem ki, akkor sem vakoltam volna, ha nem kaptam volna a képembe a fiúktól azt, hogy mennyire undorító, és csúnya vagyok..."


1. Nagyon nagy tuskó az, aki ilyesmit mond egy nőnek, nem sok tapintat szorult bele. Szóval az ilyesmit nem kell magadra venni.


2. A szépség azért nem annyira könnyen megfogható dolog, hogy van rá egy sablon, és aki attól eltér, az csúnya. Szerencsére :)

2012. júl. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Az első lány elmondja a videóban hogy ilyen a bőre, kezeli de nem sok eredménnyel. Alapjáraton az alapozó szárítja a pattanásokat de ilyen mennyiségnél már kell a megfelelő arctisztító használata is estenként. Nyilván csinálják már ezt a sminkelést egy ideje és megteszik a megfelelő intézkedést hogy szépen rendbe jöjjön a bőrük... Ha ilyen randa lenne a bőröm én is sminkelnék az ember nem szeret csúnyán az utcára menni nem értem mi ebben a meglepő... Foglalkoznak magukkal igényes nők.
2012. júl. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 Name Nemá válasza:

Szépen sorban:

1, Ütni, sunázni vagy fordítva.

2, Csak ütni.

3, Eladni Ukránoknak.

4, Oroszlánok elé. (Ukrajnából még gariban visszahozták...)

2012. júl. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

"És én sem azt írtam, hogy a smink miatt alakul ki a pattanás, de az biztos, hogy lassabban gyógyul tőle. "

Nagyszerű, kb. ezt le is írtam az első oldalon. :) Ettől függetlenül még mindig nem tartom olyan hipiszupi ötletnek a smink teljes elhagyását, csak vízzel és alholollal való tisztítást :P. Sok esély van rá, hogy jobb lesz, de továbbra sem hiszem ennyi lenne a kulcs a tiszta arcbőrhöz. Az meg szerintem érthető, ha minél előbb szépek akarnak lenni.

A személyeskedés (öcsizés, analfabétázás, élettapasztalataim taglalása) meg ciki! Próbálj meg arra reagálni amit írok, nem amit néhány sorból megállapítottnak vélsz rólam. :) ok, én is lőttem egy ilyet (megkérdőjeleztem a zseniségedet, bocsáss meg) de Te folyamatosan ezt csinálod! :)

2012. júl. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
Ne marakodjatok srácok!:) Mindkettőtök véleményét megértem.
2012. júl. 21. 16:06
 28/34 anonim ***** válasza:

12:49:

pfffff, azért álljon már meg a menet!

te kezdtél baromságozni, aztán primitívezni (mindkettő személyeskedés), és mindkettőre visszakaptál egyet-egyet.

Vagy szerinted úgy kezdődött, hogy én visszaütöttem...?

2012. júl. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

Amiket Te most felhoztál az nem Rád irányult, hanem arra amit írtál.("Ekkora baromságot már rég olvastam") ("Ez meg olyan kis primitív."). Amiket felhoztam az imént azok sajna pont (nem túl) szerény személyemre irányultak (öcsi, f.analfabéta, tapasztalatlan), és azt hiszem pont ettől vált személyeskedéssé.


[link]

(sajnálom, hogy tisztáznunk kell, hogy mi is az a személyeskedés, de így talán elhiszed. :) )


Mondta a kedves Kérdező, hogy ne marakodjunk, meg ez már nagyon off, meg megakarom nézni a mai forma1-t, úgyhogy részemről ennyi. Szép estét. <3

21/f

2012. júl. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
10%
21 f túl sokat tud a kozmetikáról férfi(??) létére.
2012. júl. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!