Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem jelentkezik? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jelentkezik? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

sziasztok. először is nagyon szépen köszi akik végig olvassa és válaszol is. kb egy hónapja neten megismertem egy srácot (msnen egy csopiból), és sokat beszélgettünk rengeteget, minden nap volt egyszer hogy hajnalig is.. egyszer camoztunk is.. ő is annyi idős mint én 17. Kevés kapcsolata volt és helyes, vagyis nekem nagyon tetszik ő is dicsért hogy szép vagyok és téll szinte mindenről beszélgettünk, meg fbkon is stb.. elhívott találkozni, csak előtte nyaralni voltam úgy volt hogy ha hazajövök akk a részleteket megbeszéljük de ezen a héten vmikor taliztunk volna ( nincsenek meg a tel.számok).. hazajöttem egy rövidet beszéltünk msnen utána lelépett köszönés nélkül(máskor is volt ez mert rossz a nete).. ez másfél hete volt, azóta se msn-re , se fbkra nem jön fel, nincsenek új eseményei teljes a kihalás.. nemtom h mi történhetett ! írtam 5 napja egy levelet h mi van vele, de arra se semmi.. nem hiszem h így koptatna le ha másik csaj lenne a dologban.. else tom képzelni h mi lehet.. nem tűzök ki napokat h meddig várjak mert nincsen más fiú.. nem is volt még barátom, de félek h megint csalódok ismerkedés terén..:( úgy éreztem h ő tényleg az igazi lehetne, annyira sajnálom ha nem találkoznánk..:(

szerintetek mi lehet? mit tegyek? köszi


2012. júl. 21. 14:29
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
ja és írta h augusztus végén mennek egy hetet nyaralni szal még arról se tudok h nyaral e , lehet h átrakták de nem hiszem hisz ez a hét mind2őnknek szabad lett volna.. szerintetek ha 3 hét után sincs semmi, se események semmi írjak egy haverjának? (nincsenek közös ismerőseink)
2012. júl. 21. 14:32
 2/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy elment ő is nyaralni. Nem kell ezt annyira túlaggódni.
2012. júl. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ja, most olvasom, hogy nem. Akkor lehet hogy valami hirtelen rokonlátogatás jött közbe, esetleg csak nincs nete.
2012. júl. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem várd meg amíg újra fel nem bukkan, ha úgy van akkor írhatsz a haverjainak is. Ha felbukkan akkor beszéljétek meg őszintén a dolgot, ha nem akkor pedig nincs mire várni. Ne rohangálj egy pasi után se...
2012. júl. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

lehet hogy nincs nete.

Hisz nem csak veled nem beszélget,hanem egyébként se jár föl.

2012. júl. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem fizették ki a netszámlát, vagy elmentek valahova mert a szülei kitalálták. Bár erről írhatott volna pár sort. Fura hogy egy hónap alatt egyszer sem jutott eszetekbe számot cserélni:/
2012. júl. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat ! csak kb egy hónapja.. nem pont egy hónap.. de igen nem kértük el a másik számát.. gondolom ezeket a tali előtt beszéltük volna át.. de akk is ha rossz a nete csak wifis a telója és ha fontos lett volna a tali írt volna nem? v legyek türelmes?:/
2012. júl. 21. 14:42
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyébként nekem úgy tűnik, hogy te sokkal jobban érdeklődsz iránta, mint amennyire ő irántad. Ha csak nem érte valami szörnyű tragédia ne adj isten, akkor nem nagyon lehet mentsége arra, hogy miért nem írt legalább pár sort fb-on, hogy egy darabig ne várd ezért meg azért.
2012. júl. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

csak nyugi.lehet,hogy rossz a nete,de akkor is ha fontos lennél neki.akkor egy haverjánál írt volna neked.

jobb ha a rosszra is felkészülsz.lehet,hogy így akart mindent lezárni.

de az is lehet,hogy közbe jött valami.

velem is ezt csinálta egy lány.nagyon rossz érzés,szóval tudom mit érzel

de mondom várj.

2012. júl. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
okés, rendben.. nem mert pl amikor 3 napig nem volt nekem netem, akkor is írt nekem egy levelet h hol vagyok meg pl h hiányolt már szóval ő is foglalkozott velem sokat..egy levelet írtam többet nem írok, nem akarok zaklatós lenni
2012. júl. 21. 14:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!