Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beatrix198 kérdése:

Miért van az, hogy a fiúk panaszkodnak arra, hogy a lányok r*bancok, közben ha a fiúk nem csak a külsőt néznék, akkor a lányok sem r*banckodnának!?!?

Figyelt kérdés
jó oké nem azt mondom, hogy nem szánalmas az a NÉHÁNY lány aki ezt teszi, de nem kellene általánosítani, mert ez olyan, mint, hogy ha egy r*banc azt mondja, hogy minden pasi egyforma, akkor a srácok vérig sértődnek, hogy ez nem is igaz, hát igen ez a lányokra SEM igaz!!!!!! Nem mondom, tényleg eláshatják magukat mert már 10-14éves b*sznak és füveznek!! de mivel ez néhány fiúnak bejön csak ezért csinálják! szóval ha néhány fiú nem lenne olyan nagy igényű akkor néhány lány nem lenne r*banc!!!! ENNYI!!!
2012. júl. 21. 18:21
1 2
 1/20 LynyrdSkynyrd96 ***** válasza:
100%
Nem tudom hogy miért kell még mindig hülye sztereotípiákban élni az tény hogy mindkét nembe vannak érdekes emberek de ettől függetlenül a többség nem ilyen.Én személy szerint előbb észrevennék egy gesztenyebarna göndör hajú szemüveges kék szemű fogszabályzós lányt(igen ideálom)mint egy SÜLTKACSÁT
2012. júl. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert a legtöbb fiú sajnos buta, illetve a sikertelenségük (az az 1-2 visszautasítás.. húha, mekkora tragédia, valóban olyan hatalmas dolgok ezek, hogy rányomják az életedre a bélyegüket..) miatt nőgyűlölővé vállnak, ami teljesen nonszensz. Ha engem kérdezel a legtöbb "rib@ncnak" nevezett lány nagyon is intelligens.


18//F

2012. júl. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

mi a nagy igény? Ha van egy barátnőm és le akarok feküdni vele?:O

Ha ti nem csak a külsőt néznétek akkor minden gyökérnek lenne csaja ebbe belegondoltál?

2012. júl. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

"Ha ti nem csak a külsőt néznétek akkor minden gyökérnek lenne csaja ebbe belegondoltál?"

És persze fordítva is...

2012. júl. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 AvernusTriad ***** válasza:

Nem szeretek általánosítani, de ha csak néhányról lenne szó, nem sírna itt ennyi fiatal (nemtől függetlenül).

Egyszer divatba jött a "hülyegyökér" és az "ostobap*csa" és terjed.

2012. júl. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Mert a lányok f snak, hogy nem kellenek senkinek, verseny van ki dug leghamarabb, mert azt hiszik azzal megtarthatják a fiukat!!! Nem így van, higgyétek el, sőt ezért lesz a legtöbbje lapátra téve!!! Sajnos és nagyon rosz ez a házasodni vágyóknak. Persze amúgy minden kan szivesen ürít egy rib.ncba!
2012. júl. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
drága 3-mas válaszadó amint az imént kifejtettem nem minden lány felszínes és nem kéne általánosítani, mert sok értelmes és intelligens lány létezik, akinek inkább számít a belső mint sem a külső! például, volt már, hogy egyszerre 2 fiúnak tetszettem, az egyik a suli egyik legnépszerűbb sráca, a másik meg egy átlagos fiú. na most én az átlagost választottam! miért? egyszerű! mert a helyes bunkó volt és gyerekes, az átlagos meg kedves jó humorú és aranyos! az osztálytársaim hülyének néztek(kivéve a barátaim) de engem nem érdekel mert tudom, hogy helyesen döntöttem!! mese vége :)
2012. júl. 21. 18:30
 8/20 anonim ***** válasza:
Aki minden lányt rib@ancnak tart,nőgyülőlő az feküdjön le pasival,hiszen a pasik annyira tökéletesek,de téll...azok a pasik,akik általánosítaknak annyira szánalmasak...ne csodálják,hogy ilyen felfogással nem találnak normális csajt,szal hajrá dugjátok be pasiknak:D
2012. júl. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
frusztrált vagy, mert te nem érdekled a fiúkat. nincs azzal semmi baj, ha korán "b*sznak és füveznek", az erkölccsőszök ideje lejárt. éljen a szabad szerelem!
2012. júl. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 LynyrdSkynyrd96 ***** válasza:
Valahogy sejtettem hogy ebből vita lesz Megoldás Sorkatonaság.(sokaktól hallottam hogy lehet hogy kegyetlen volt de legalább nem mászkált ennyi díszb*zi a városokba)
2012. júl. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!