Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beatrix198 kérdése:

Miért van az, hogy a fiúk panaszkodnak arra, hogy a lányok r*bancok, közben ha a fiúk nem csak a külsőt néznék, akkor a lányok sem r*banckodnának!?!?

Figyelt kérdés
jó oké nem azt mondom, hogy nem szánalmas az a NÉHÁNY lány aki ezt teszi, de nem kellene általánosítani, mert ez olyan, mint, hogy ha egy r*banc azt mondja, hogy minden pasi egyforma, akkor a srácok vérig sértődnek, hogy ez nem is igaz, hát igen ez a lányokra SEM igaz!!!!!! Nem mondom, tényleg eláshatják magukat mert már 10-14éves b*sznak és füveznek!! de mivel ez néhány fiúnak bejön csak ezért csinálják! szóval ha néhány fiú nem lenne olyan nagy igényű akkor néhány lány nem lenne r*banc!!!! ENNYI!!!
2012. júl. 21. 18:21
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
már bocsi, de néhány fiút érdeklek, csak már foglalt vagyok ez az egyik, a másik nem azt akarom, hogy fussanak utánam a fiúk, mert már 3éve van 1 nagyon édes és kedves barátom, harmadszor csak az általánosítás zavar!!!
2012. júl. 21. 18:36
 12/20 A kérdező kommentje:
de mindegy is inkább hagyjuk!
2012. júl. 21. 18:38
 13/20 anonim ***** válasza:

"frusztrált vagy, mert te nem érdekled a fiúkat"

Honnan tudod,hogy nem érdekli őket?Csak azért mert nem dug és füvezik megállás nélkül?gratulálok az agyiszinthezXD És egyetértek azzal,aki azt írta,hogy aki mindenkit rib@ancnak nézz és nőgyülőlő pasikkal feküdjön le,ha a pasik tényleg sokkal jobbak viselkedésben

2012. júl. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
13-as akárki is vagy tisztelem a gondolat meneted :) és köszönöm :D
2012. júl. 21. 18:49
 15/20 anonim ***** válasza:
a 3-as válaszoló vagyok, és ha nem egy tégla lenne az agyadhelyén felfognád hogy nem én álltalánosítottam hanem te:)
2012. júl. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Nem unjátok még az ilyen típusú kérdéseket?!


Na mindegy. Azt gondolom, hogy fölösleges ezen rágódni, megváltoztatni az ilyen típusú fiúkat és lányokat úgysem tudjuk. Akkor meg miért kell folyamatosan ezen agyalni? Persze, egy időben engem is nagyon zavart, hogy a pasik azokra a csajokra figyeltek fel, akik kissé alulöltözöttek voltak és nagyszájúak. De ez már a múlt. Túltettem magam rajta. Van néhány ismerősöm, aki igencsak nagyszájú és vagány csajnak vallja magát, ráadásul szeretnek alulöltözötten megjelenni szinte mindenhol, és amikor összejöttek olyan srácokkal, akik rögtön felfigyeltek rájuk, kb. 2 hónap után pofára estek, mert ejtették. Ezek után miért rágódjak azon, hogy nem rám figyelnek fel a srácok először?

Én egy átlagos kinézetű lánynak találom magam, nem sok pasi figyelt még fel rám, de azt gondolom jobb ez nekem, mintha minden 2. pasi rám mozdulna, aztán, ha megkaptak eldobnának.


Tudom, nem könnyű, de hidd el, sokkal jobb lenne, ha Te is elfogadnád, hogy vannak ilyen lányok és ilyen pasik. Foglalkozz inkább saját magaddal és a normális srácokkal, jobban jársz! :)

2012. júl. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
én nem általánosítottam, mert oda írtam direkt (szóval nyisd ki a szemedet és olvasd el) hogy "NÉHÁNY" AMI AZT JELENTI, HOGY NEM MINDENKI, ergo nem általánosítás pici szívem :)
2012. júl. 21. 18:59
 18/20 anonim ***** válasza:

Azt kihagytam, hogy mindenki el tudja dönteni, hogy melyik utat választja, normális kapcsolatokra vágyik és ehhez méltóan viselkedik, vagy kalandokra vágyik. Nem feladatunk megítélni mást, azért, mert ő nem az általunk jónak vélt utat választotta.

Ha pedig boldog párkapcsolatban élsz, örülj neki és ápold a kapcsolatot ahelyett, hogy siránkozol ezen a kérdésen.

2012. júl. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
furcsa, hogy olyannak adok igazat, aki nem ért velem 1-et, de igazad van 15-ös :) és örülök, hogy ezt ide írtad :)
2012. júl. 21. 19:05
 20/20 A kérdező kommentje:
bocsi *16-os* elírtam :DD
2012. júl. 21. 19:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!