Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne "ki gyógyulni"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne "ki gyógyulni" a félénkségből?

Figyelt kérdés

Tudom,van jó pár ehhez hasonló kérdés,de azoknál nem találtam megfelelő választ.

Valahogy nem találom a közös hangot a lányokkal,igazából még nem is nagyon mentem oda egyhez sem,de ha vhogy szóba elegyedtem is vkivel,az totál csőd volt...

Azt tudom ,h drasztikusan változnom kellene,csak azt nem ,h merre induljak el..


2012. júl. 21. 20:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"igazából még nem is nagyon "


egy kérdésem lenne. anno tudtál "folyékonyan" írni, amíg nem gyakoroltál eleget?

2012. júl. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mi bajod van?
2012. júl. 21. 20:40
 3/11 AvernusTriad ***** válasza:
Azt mondta finoman, hogy csináld, csináld, csináld. Gyakorlat teszi a mestert.
2012. júl. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Szerintem kezdésnek legyen az hogy olyan lányokkal kezdesz beszélgetni akikkel tudod hogy van egy kevés közös témád.Semmiképpen ne stresszelj rá. Nagy hülységet nem mondhatsz, vagy ha még is nevettek egy jót :) Ha jó lánynál kopogtatsz nem fog hülyének nézni inkább aranyosnak :)

Ezek után megfogod tapasztalni, hogy nem is olyan nagy dolog az egész.

2012. júl. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
extazy segít reggel délben este egy darab, és sokkal szebbnek látod a világot :P
2012. júl. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Ja,tényleg, visszaolvasva már értem,elsőre nem esett le miről beszél...

Bárcsak ilyen egyszerű lenne,amikor írok ,nem izgulok...

2012. júl. 21. 21:02
 7/11 anonim ***** válasza:

Légy szociális. Tervezd meg előre,hogy "Na,ma lemegyek a Tesco-ba,megszólítok random 50 idegen embert."

Tökmnid1,hogy mit mondasz,ráköszönsz,megkérdezed,hogy hol vannak a samponok,vagy fene tudja. Csinálj ilyeneket,és sokkal könnyebb lesz megszólítani bárkit!

2012. júl. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Azt kell megértened, hogy senki nem néz hülyének. Ha meg hülyének néz, akkor mi van? Az csak egy ember, kit érdekel? :D

Mondd azt, amit írnál egy kötetlen msn beszélgetésben. Ennyi.

2012. júl. 22. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hogy lehet valakivel úgy beszélgetni, hogy totál csőd legyen? Ha látod, hogy nem megy, ott hagyod, és kész. Esetleg megpróbálod máskor.
2012. szept. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

21:12


Úgy,h ha vkihez oda megyek és beszélgetünk,akk kialakulnak bizonyos fokú reményeim az üggyel kapcsolatban,de ha ezekből semmi nem jön össze,akk azt kudarcnak/csődnek élem meg.

2012. szept. 17. 21:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!