Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más környezetében is meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más környezetében is meg vannak őrülve a pasik?

Figyelt kérdés
Akárhánnyal beszélgetek mostanában, mind úgy viselkedik, hogy rögtön és azonnal kellene ismerkednem, majd minél előbb lefeküdnöm velük. Folyton előkerülnek, levakarhatatlanok. A nyár miatt ilyenek vagy mi történt??!
2012. júl. 21. 22:32
 1/9 AvernusTriad ***** válasza:
79%
Gondolom nem a könyvtárban futsz velük össze...
2012. júl. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Egyiket pl. neten találtam, még 1 éve, azóta időközönként feltűnik. A másik az utcában lakik. Folytassam?

Ha arra célzol hogy könnyűvérű rib@nc vagyok egy buliban: nem, nem vagyok az! :)

2012. júl. 21. 22:35
 3/9 AvernusTriad ***** válasza:
100%

Nem a r*banc részére, de valóban a partikra gondoltam. Nem tudom, én nem tapasztaltam lényegi változást.

Talán a megkurtult és vékonyodott ruhák miatt van?

2012. júl. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem mindenhol. Amúgy meg nyár=lengébb ruhák és gondolom tudod, hogy egy fiú agyában mi fut át 1 mp alatt 1000 féleképpen, ha meg lát egy csajt :)

Van, aki tudja kezelni van, aki neki.

2012. júl. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Én is gondoltam a nyár miatti ruházkodásra.. (meg fogytam is elég sokat az utóbbi időben)

Csak úgy vagyok vele, hogy egy darabig jópofa, utána nem annyira (mikor már nagyon nyomul valaki, én meg nem akarok bunkó lenni vele)

2012. júl. 21. 22:43
 6/9 anonim ***** válasza:

Pedig olyankor, ha kell bunkónak kell lenni.


Nem értem az embereket, miért képtelenek kimondani, hogy te most nem kellesz.

1 hétig kb utálni fog aztán csókolom kitérdekel :D

2012. júl. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Viszont nem érzem magam kihívónak, vagy ilyesmi, azért fura :S
2012. júl. 21. 22:46
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát, néha elég egy szép arc, kézmozdulat, arcmimika, egy-két ruha és már végünk van :D ilyen ez a popszakma
2012. júl. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Az a fura, hogy pl. van akinek tudtára adom, de azért csak nyomul tovább.. Persze az 1 hét szünetet megtartja ;)

Lehet nem vagyok elég határozott és nem elég durva:)

2012. júl. 22. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!