Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszataszító, ha egy modellma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszataszító, ha egy modellmagasságú lány egy picit husisabb?

Figyelt kérdés

175 cm magas vagyok. Az alakom nem a legtökéletesebb (legalábbis szerintem), egy picit husisabb vagyok, mint a velem egymagas modell lányok/nők. De ne értsétek félre, a kövérségtől még nagyon messze állok, szerencsére. 60 kg vagyok, tehát kb. 5 kilóval vagyok több, mint az átlagos modellalkatúak. A BMI indexem 19.6, tehát normál testalkatú.

De azért kíváncsi lennék rá, hogy ti mit gondoltok erről.

Nos, mi a véleményetek? :) (csak őszintén)



2012. júl. 22. 22:15
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
64%
pff-.- A sok lusta,fogyni gyenge, "kicsit husisabb" ember agyon dicsér egy soha nem látott lányt,aki ettől elbízza magát,és 5 év múlva már legalább 5kg-val több lesz,mert "Egyre több srác gondolja úgy (végre), hogy nem jó egy csontkollekcióval járni",meg "Pont az a jó, ha husisabb egy lány" ... pedig a kérdező az őszinte véleményünket kérdezte! Nem értem,miért kellett lepontozni! Azért,mert nem a lelkét akarom ápolgatni,és azzal áltatni,h az ő alakja (lehet) a legtökéletesebb? Az mire lenne jó,hiszen nem ismerem,nem vagyok senkije,nem fűz érdek a talpnyaláshoz??? jaaa arra jó,h a kövérek még több kövért(ezt nem a kérdezőre értem!!) "csináljanak",h ők jobban érezzék magukat! Ezt a mentalitást rengetegszer tapasztalom a nő ismerőseim között,és szerintem szánalmas! De ezt szüli a féktelen zabalás és az irigység...Hízzatok csak,a háj mindig szebb lesz a vékony comboknál!;)
2012. júl. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
62%
Kedves utolsó, elküldöm én neked emailban az alakom, pontosan ugyanolyan vagyok mint a kérdező. nem vagyok csont sovány de husi se!!! Ez normál alkat! ha igyekszik ezt a súlyt megtartani, akkor nagyon jó!
2012. júl. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem teljesen normális alakod lehet.

Én például, utálom a csont soványakat,sőt néhány esetben vissza taszítónak tartom...

És a mondat is remek amit már egyszer leírtak : Csak a kutyák játszanak csontokkal :)

2012. aug. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!