Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszataszító, ha egy modellma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszataszító, ha egy modellmagasságú lány egy picit husisabb?

Figyelt kérdés

175 cm magas vagyok. Az alakom nem a legtökéletesebb (legalábbis szerintem), egy picit husisabb vagyok, mint a velem egymagas modell lányok/nők. De ne értsétek félre, a kövérségtől még nagyon messze állok, szerencsére. 60 kg vagyok, tehát kb. 5 kilóval vagyok több, mint az átlagos modellalkatúak. A BMI indexem 19.6, tehát normál testalkatú.

De azért kíváncsi lennék rá, hogy ti mit gondoltok erről.

Nos, mi a véleményetek? :) (csak őszintén)



2012. júl. 22. 22:15
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Igen, sokan mondták már, hogy rossz a felfogásom :)

A helyzet az, hogy én mindenben nagyon maximalista vagyok, így beleértve az alakomat is. Próbálom a legtöbbet kihozni mindenből, tehát kicsit bepánikolok, ha például a téli ünnepek alatt rámrakódik 1-2 kiló, és akkor a következő hetekben azon vagyok, hogy ezt 'kijavítsam'. Ez van, egy picit talán parás vagyok az alakomra :)

2012. júl. 22. 22:41
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Megint ezek a kérdések... BMI-je épp csak a kiéhezett szint fölött, belinkel két tökéletes alakú nőt azzal, hogy ő ilyen, és siránkozik, hogy visszataszító-e.


Bébi! Menj már a fenébe!!

2012. júl. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
72%

175 cm-el és 60 kg-al?hú de dagi lehetsz:D

de megnyugtatlak mielőtt anorexiás leszel,hogy ez a normális,sőt...

és a 175 cm-hez 55 kg amit ideálisnak irtál,had ne mondjak arra semmit,csak a kutyák játszanak csontokkal:D

2012. júl. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek az eddigi kommenteket.

A 'csak a kutyák játszanak a csontokkal' mondat nagyon tetszett :)


Mindeninek megy a zöld kéz :)

2012. júl. 22. 22:54
 15/23 anonim ***** válasza:
62%

1. A modellek nem szépek. Jól áll rajtuk a ruha (ezért léteznek), de meztelenül kb. olyanok, mint akit most mentettek egy lakatlan szigetről. A férfiak többsége azért nem erről álmodik.

2. Nem vagy husis. Ha már a BMI-det nézzük, akkor alulról verdesed az ideális tartományt.

2012. júl. 23. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
62%
Pont az a jó, ha husisabb egy lány! Nagyon nem tetszenek az olyan lányok akiknek látszanak a csontjaik röntgen nélkül!!!
2012. júl. 23. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
53%

Úgy látszik,egyedül vagyok a véleményemmel,de szerintem a linkelt képeken lévő női test igencsak messze áll a tökéletestől! Ha a lábad hosszabb,úgy jobb az összhatás, de ha aránylag ugyanilyen vastag,akkor lényegtelen,cseppet sem nézel ki jobban. (Persze az arcod nagyon sokat számít!!) Mindenkinek más tetszik,felesleges lenne azon vitatkozni,h kenek mi a szép,de elmondom,h nekem a vékonyabb lányok jönnek be. Nem érdekel a BMI,se az,h hány kg,csak vékony legyen és szép arcú,ami a külsőségeket illeti. Szóval a képek alapján,ha a maximalizmusra törekszel,fogyhatsz 2-3 kg-ot. Viszont írtad,h sportolsz...akkor gondolom izmosabbnak kell lenned a piros bikinis,kicsit plöttyedt nőnél,és így már másként festhetsz. Egy szó,mint száz,kép nélkül nem tudom eldönteni,h bele férsz-e a "nekem tetsző vékony" kategóriába (persze egyáltalán nem vagy dagadt!). Ha úgy gondolod,kicsit husisabb vagy,ne hallgass az ismerőseidre,a többség úgyse fogja azt mondani,h fogyj,mert irigyek!

27/F

2012. júl. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
31%

szerintem undorító

nem szeretem a malacokat

19F

2012. júl. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
68%
Kedves utolsó attól még, hogy nem volt soha hús vér nő a kezedben, bizony, az átlagos testalkatú lányok így néznek ki, köztük én is...hadd ne mondjam el neked, hogy ezek után az alakú lányok után hányan fordulnak meg az utcán, és hányan kérik el egy bulin a telefonszámomat. A kérdezőnek pedig: pontosan ilyen alakom van mint neked, minden ujjamra akad több pasi is, (már egy van régóta) az utcán megnéznek, pedig még a mellem se egy nagy labda! Minden kisugárzás kérdése! Lehetsz bármilyen duci vagy sovány, ha nem érzed jól magad! Én voltam ennél súlyosabb, 67 kiló, de akkor meg azért néztek meg:) Nem vagyok egoista, egyszerűen a valóságot mondom. Fő az, hogy érzed magad a bőrödben! 57 kiló is voltam és senki nem nézett meg, mert úgy jártam-keltem, önbizalomhiányosan! Barátomnak pedig tök mindegy hogy nézek ki, így vagyok a legszebb!
2012. júl. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
81%
Én szívesen elfogadnálak!
2012. júl. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!