Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom félni?

Figyelt kérdés
A mestruációm már több, mint egy hete késik. Vettem egy tesztet, de negatív lett. Mi lehet a baj? :S

2012. júl. 23. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Szexeltetek bármilyen módon úgy, hogy az rizikós? Értem itt az "időben kivette" f@szságokat is...

Ha nem, és a teszt is negatív, akkor valszeg stressz, nyugtalanság, betegség, egyéb gyógyszerek vagy akármi miatt késhet.

Ha igen, és továbbra sem jön meg, vegyél még egy tesztet, vagy menj el egy nőgyógyászhoz.

2012. júl. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hallottam olyanról is, hogy van olyan, hogy 1 évben 1 hónapban nem jön meg. A barátnőmnek is kihagyott egy hónapban...
2012. júl. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem kell félned van ilyen másnál is nem csak nálad. Ha továbbra se jön meg akkor próbáld meg megint a tesztet. De nem valószinű hogy kell félned.
2012. júl. 25. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!