Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van akinek "csak" ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van akinek "csak" ennyi kellene ennyi idősen?

Figyelt kérdés
17-19 éves srácok. Olyan kapcsolatra vágytok már ahol kis idő utána lefeküdhettek a barátnőtökkel vagy lennétek hajlandóak várni rá hosszabb ideig. Egyszerűen csak közös programokat csinálni, sokat beszélgetni és jól érezni magatokat szex nélkül.
2012. júl. 23. 16:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

ez lány függő. ha tényleg tetszik a csaj (külsőleg belsőleg), akk egyértelműen várnék.


18/f

2012. júl. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy vagyok mint az első. Ha szerelmes vagyok nem számít melyik sikerül a kettő közül... az a fontos, hogy kivel.


18/f

2012. júl. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nő vagyok, de utáltam várni. Egy idő után kinősz belőle. Kb az első igazán jó dugásod után.


26/N

2012. júl. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én várnék akármennyit, a szexen kívül is van élet. Majd ha ő készen áll, úgyis jelzi
2012. júl. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha szeretem akkor ja de azért évekig nem fogok rá várni.Vannak igényeim és ha nem elég neki az az idő amit kap hogy felkészüljön akkor nem is lessz ...
2012. júl. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Várnék hosszabb ideig...
2012. júl. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
3.-nak igaza van, még túl fiatal vagy...
2012. júl. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek, hogy lassan 17 évesen nem akarnék 2 hét után összefeküdni senkivel sem. ;)
2012. júl. 23. 17:26
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem a két hetes ismertségről volt szó itt, hanem a hosszú hónapokon keresztüli önmegtartóztatásról. Egyáltalán nem baj, ha nem fekszel össze valakivel, akit mondjuk két hete még nem is ismertél, sőt.

Igazából az sem gond, ha sokáig vártok, de ha gyakran találkoztok, mélyül a kapcsolat és kettesben vagytok, egy idő után nem bírjátok tovább, eljön a pillanat... ami mindenkinél máskor és máshogyan jön el. :) Csak lazán vedd, magától fog alakulni minden.

2012. júl. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem kell érte elnézést kérned, fiatal vagy még. 17-19 között azért nagyon kevés ilyen srácot találsz már, persze biztos van ilyen is, de ez pont az az életkor amikor a legtöbb ember elkezdi a szexuális életét.
2012. júl. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!