Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes a hétvégi bulik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes a hétvégi bulik miatt, szakítanom a barátommal?

Figyelt kérdés

Nekem kicsit későn jött a bulizós korszakom mert sokáig nem volt "kompatibilis" a külsőm az ilyen bulikba. Viszont most van barátom lassan 5 hónapja és azt érzem meggátol abban hogy jól érezzem magam péntek vagy szombat éjszakánként. Meg se érdemlem szegényt mert már megcsaltam kétszer ráadásul mindig hazudok neki hogy hova tűnök péntek esténként. Vele nincs kedvem menni ,mert akkor nem csinálhatok azt amit akarok,barátnőimmel sokkal felszabadultabb bulizni.

Tudom most sokan elítélnek emiatt,de azt érzem hogy ki kell élnem magam mert sok-sok időn keresztül egy fiú se nézett rám.

A barátom viszont szeret,minden lépéséről beszámol és ódákat zeng másoknak hogy neki milyen rendes barátnője van,aki nem egy elhasznált ri.banc. Kicsit bűntudatom is van miatta hogy átverem,viszont félek később megbánnám hogy pár jó buliért feláldozom a kapcsolatunkat.

18/L


2012. júl. 23. 22:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem meglepő. Átlagos ribanc vagy.
2012. júl. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 AvernusTriad ***** válasza:
100%
Szegény pasi... Hagyd el, mert messze jobbat érdemel nálad!
2012. júl. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
megkövezni!
2012. júl. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szegény srác. :\
2012. júl. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Advocatus Diaboli ***** válasza:

Mondd el ezt neki...úgy kib*sz, mint macskát szarni.

Hülye r*banc...

2012. júl. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
hát szakíts nagyon gyorsan mert jobbat érdemel tőled.szegény gyerek :/ félre ismert eléggé.amúgy.tipikus egy estés lánynak tűnsz hiba ha ezt nem látja :D De most miért bántjátok? kell az ilyen is !!! :D Jó ha van egy pár minden buliba elvégre nem feleséget keresni megy oda az ember :D 19/F
2012. júl. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
mire jó krválkodni hülyegyerek?
2012. júl. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

Ha ez egyáltalán felmerül benned akkor igen, ha szeretnéd igazán ez eszedbe sem jutna. ne okozz neki több fájdalmat nem érdemli meg. Késöbb is fogsz találni rendes pasit nyugi majd ha már Te is arra vágysz és kiszórakoztad magad.

Ja persze leribancoznia legkönyebb.. és ti fiuk amikor ugyanezt csináljátok ti mik vagytok??? Menő csávók????

2012. júl. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
értelmes fiú se csinálja ezt...mire jó csak smárolni ha nem gondolod komolyan? elítélendő szerintem.. az ilyenek meg is érdemlik hogy előítéletek szülessenek. aki normális, és nem kavar fűvel fával és még a nevét is, az rendes szerelmi kapcsolatokat fog szerezni az életében, nem csak dugópajtást..
2012. júl. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
szerintem ott kéne hagynod. nem jó ez neked sem és neki meg főleg. jobbat érdemel nálad. te még nem élted ki magad, állításod szerint (ami egy akkora baromság mint a ház, mert aki szereti a másikat nem tesz ilyet). hagyd ott, aztán jobb lesz mindenkinek.
2012. júl. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!