Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanom kell a barátommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanom kell a barátommal, de nem tudom hogy oldajam meg?!

Figyelt kérdés
Muszáj szakítanom, de megakadályoz ebben az, hogy a szüleim és a nagyszüleim nagyon megszerették, és azt hiszik, hogy minden felhőtlen velünk, mert eddig mindig mindent eltitkoltam. Nem akarom, hogy megtudják, hogy bántott, azt sem akarom, hogy nagyon kiboruljanak miatta, és azt meg végképp, hogy sajnáljanak mert azt ki nem állom. Mit tegyek, mit mondjak nekik, hogyan?! Több mint két éve idejár, nagyon a szivükhöz nőtt.
2010. aug. 18. 22:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
miért szakítsz vele?? a bántott az mit takar?? am meg csak anniyt h szakítottunk és kész nem tartozól nekik magyarázattal ez a te magán ügyed, a te magán életed...
2010. aug. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és az is fontos, hogy a kapcsolatunk végénél se őt se engem ne hibáztassanak, max mindekettönket...de nem akarom azt hallgatni, hogy mekkora szemétláda, vagy akármit amivel sajnáltatnak.
2010. aug. 18. 22:51
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ. Azért akarok szakítani, mert a kapcsolatunk tönkre ment, szörnyű, idegroncs lettem miatta, és a hazugságai miatt.
2010. aug. 18. 22:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy mindketten mást akartok az életben.
2010. aug. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az elsőnek tökéletesen igaza van, ez a te magánügyed!
2010. aug. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
csak az a baj, h mindenbe beleszólnak :S azzal, h náluk lakom, azzal ők úgy gondolják, h mindenről tudniuk kell, és ugy kell ugrálnom ahogy ők mondják. elköltözni sajnos nem tudok, és nagyon tenni se ellene, mert ha vmi nem úgy van, akkor mondják, h ellehet menni :S
2010. aug. 19. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!